خانه / کنکور / دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه

سوالات کنکور ریاضی ،تجربی ، انسانی ، هنر و زبان 96 با پاسخنامه

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 - 97 با پاسخنامه

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پس از برگزاری کنکور سراسری ، هرساله سازمان سنجش اقدام به انتشار سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری در تمامی گروه های آزمایشی می نماید. و داوطلبان پس از مشاهده این سوالات اگر مشکلی در سوال و یا در پاسخ نامه با دلایل قانع کننده را متوجه شدند می توانند اعتراض نمایند که ما در این مقاله قصد داریم به سوالات رایجی که پس از برگزاری کنکور سراسری در ذهن داوطلبان ایجاد می شود بپردازیم ، سوالاتی مانند چگونه به سوالات کنکور اعتراض کنم ؟ چگونه به پاسخنامه سوالات کنکور اعتراض بزنم ؟ زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96 ؟ و … همچنین در ادامه پس از پاسخگویی به سوالات ، لینک دانلود سوالات کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان را به همراه پاسخنامه در اختیارتان قرار داده ایم . همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر روی  درباره  میزان تاثیر سهمیه ها در کنکور سراسری و آزاد  روی لینک کلیک نمایید.

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96

کنکور سراسری 96 در تاریخ 15 و 16 تیرماه در سراسری کشور به طور همزمان برگزار می شود. و نتایج اولیه به صورت کارنامه برای هر داوطلب توسط سازمان سنجش منتشر می گردد. همانطور که اطلاع رسانی شده است نتایج اولیه کنکور سراسری در نیمه اول مرداد ماه اعلام خواهد شد. و داوطلبان می توانند پس از مشاهده کارنامه اولیه اگر مجاز به انتخاب رشته شده باشند در مرحله انتخاب رشته ، می توانند رشته های مورد علاقه خود را اولویت بندی و وارد فرم انتخاب رشته نمایند و همچنین داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته نیز پذیرفته شوند می توانند به صورت حضوری به دانشگاه پذبرفته شده مراجعه و ثبت نام نمایند. چنانچه شما داوطلبان مجاز به انتخاب رشته نشدید می توانید در تکمیل ظرف کنکور سراسری و ازاد شرکت نموده و شانس خود را بار دیگر امتحان نمایید.

 نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور سراسری 96

در رابطه با نحوه مشاهده اعلام نتایج بایستی بگوییم که شما می توانید به سه طریق نتایج کنکور سراسری را مشاهده نمایید که ما برایتان در این قسمت ذکر می کنیم . نتایج کنکور سراسری به صورت اینترنتی از طیق سایت سازمان سنجش در اختیار شما داوطلبان قرار می گیرد.

در ابتدا می بایست وارد سایت سازمان سنجش شده و در قسمت راست روی گزینه (سراسری) کلیک نموده و سپس روی (کارنامه اولیه ازمون سراسری 96) کلیک نمایید. و بعد از انجام این مراحل صفحه اتی برایتان باز می شود که شما می توانید با سه طریق نتایج کنکور سراسری خود را مشاهده نمایید.  1- مشاهده نتایج با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی [شماره داوطلب هم در کارت ورود به جلسه و هم بر روی صنذلی ازمون درج شده است]  2- مشاهده نتایج کنکور سراسری با استفاده از شماره پرونده و کد رهگیری و اطلاعات شخصی [شماره پرونده و کد رهگیری در رسید ثبت نام کنکور 96 درج شده است]  3- مشاهده نتایج کنکور سراسری براساس شماره پرونده ، شماره سریال و اطلاعات فردی [شماره سریال همان سریال کارت اعتباری است].

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96

پس از اینکه داوطلبان در آزمون سراسری شرکت نمودند نوبت به مرحله ی بسیار حساس انتخاب رشته می رسد. انتخاب رشته ای که پس از کنکور و به همان میزان سرنوشت را رقم خواهد زد. پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری که در نیمه دوم مرداد ماه صورت می گیرد در شهریور ماه نیز نوبت به مرحله ی انتخاب رشته کنکور سراسری 96  می رسد. همچنین برای انتخاب رشته می بایست دفترچه ای را که پس از اعلام نتایج کنکور سراسری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد را دانلود کرده و با دقت مطالعه نمایید. همچنین مطالعه دفترچه بدون ازمون نیز را فراموش نکرده و حتما در اولویت قرار دهید. توجه داشته باشید که دفترچه انتخاب رشته برای تمامی گروه های آموزشی به طور یکسان نمی باشد و شما می بایست به طور جداگانه برای هر یک دفترچه را تهیه نمایید.

نحوه ثبت اعتراض به سوالات کنکور سراسری 96

پس از برگزاری کنکور و انتشار سوالات کنکور برخی از داوطلبان متوجه اشتباه بودن سوالی می شوند و قصد دارند که این اشتباه را با سازمان سنجش در میان بگذارند و یا به قولی اعتراض نمایند. برای ثبت اعتراض در ابتدا می بایست شما از اشتباه بودن سوال مطمئن بوده و با دلایل منطقی همراه باشد . همچنین برای ثبت اعتراض شما تنها از طریق سایت سازمان سنجش می توانید در خواست کتبی خود را ارائه نمایید . برای ثبت درخواست به قسمت پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه کرد و سپس با ایجاد یک حساب کاربری به اسم خودتان در خواست خود را ثبت نمایید چنانچه قبلا حساب را ایجاد نموده اید در خواست خود را در بخش کنکور سراسری ثبت کنید. همچنین توجه داشته باشید که باید دلایل قانع کننده برای اعتراض خود داشته باشید مانند نبودن منبع درسی و …

نحوه ثبت اعتراض به پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 96

در 18 تیرماه پس از انتشار پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 96 داوطلبان گروه های آزمایشی انسانی ، تجربی ، ریاضی و … که پس از مشاهده پاسخ نامه متوجه اشتباهی در پاسخ سوالات شدند ، دلایل قانع کننده خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به طور کتبی ثبت می نمایند. همچنین توجه داشته باشید مهلتی که برای اعتراض به پاسخ نامه در نظر گرفته شده است و محدود است و اگر شما قصد انجام این کار رادارید در زمان اطلاع رسانی شده سریعا اقدام نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل در اعتراض به سوالات کنکور سراسری و پاسخنامه کنکور سراسری می توانید با مرکز سبزتدریس تماس حاصل نموده و از راهنمایی مشاوران ما استفاده نمایید.

 

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 با پاسخنامه 
ریاضی دانلود سوالات ریاضی عمومی96 دانلود سوالات اختصاصی ریاضی 96 دانلود پاسخنامه ریاضی 96
تجربی دانلود سوالات عمومی تجربی 96 دانلود سوالات اختصاصی تجربی 96 دانلود پاسخنامه تجربی 96

 

انسانی دانلود سوالات عمومی انسانی 96 دانلود سوالات اختصاصی انسانی 96 دانلود پاسخنامه انسانی 96
هنر دانلود سوالات عمومی کنکور هنر 96 دانلود سوالات اختصاصی هنر 96 دانلود پاسخنامه هنر 96

 

زبان دانلود سوالات عمومی زبان های خارجه 96 دانلود سوالات اختصاصی زبان های خارجی 96

دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان فرانسه و آلمانی 96

دانلود پاسخنامه زبان انگلیسی 96

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...