خانه / پذیرش بدون آزمون / ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 - 97

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

دانشگاه پیام نور در چندین سال گذشته به صورت فراگیر و بدون کنکور با توجه به شرایطی که در نظر گرفته است در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد . در این مقاله سعی کرده ایم شرایطی را که برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیاز است را برایتان عنوان کنیم. شاید بهتر باشد در ابتدا مزایای دانشگاه پیام نور را نسبت به دانشگاه های دیگر بدانید تا با دیدی باز دست به انتخاب صحیحی بزنید ودر ثبت نام دانشگاه پیام نور 96 شرکت نمایید.

دانشگاه پیام نور برای آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند دو رشته را هم زمان تحصیل نمایند این امکان را فراهم نموده است همچنین داوطلبان در پرداخت هزینه دچار مشکلی نمی شوند زیرا که نسبت به دانشگاه های دیگر از شهریه ی کمتری برخوردار است. این روزها نیز در کشور ما که اکثریت افراد مشغول به کار هستند و علاقه مندند که در کنار حرفه ی خود به تحصیلات عالی نیز ادامه دهند ثبت نام دانشگاه پیام نور برای این دسته از افراد بسیار مناسب است زیرا که اجباری برای حضور در کلاس های درس ندارد. در ادامه می توانید پاسخ سوالات خود را  در زمینه  نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و  تاریخ ثبت نام دانشگاه پیام نور 96 .. کسب نمایید. همچنین می توانید برای پاسخگویی به  سوالات خود در زمینه شهریه دانشگاه پیام نور 96 ،  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری  روی لینک های مورد نظر کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور چگونه است؟ 

چنانچه قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور را دارید بایستی بدانید که تمامی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و یا بالاتر می توانند در تمامی رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96  بدون هیچ محدودیتی شرکت نمایند تنها در رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری اینگونه نمی باشد. در رابطه با تحصیل در رشته ای که مرتبط با رشته کارشناسی شما نمی باشد باید بگوییم که 12 واحد را به عنوان پیش نیاز بایستی در مقطع کارشناسی ارشد پاس نمایید. همچنین آقایانی که می خواهند در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نمایند مشکل نظام وظیفه نباید داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد  می توانید با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.

تاریخ و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مانند ثبت نام کارشناسی پیام نور در سال 2 مرتبه نمی باشد بلکه تنها یک بار در تاریخ 96/9/3 آغاز و تا تاریخ 96/9/13 ادامه می یابد. در رابطه با نحوه ثبت نام مانند مقطع کارشناسی به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش به همراه پرداخت 65 هزار تومان  انجام می گیرد. همچنین داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارد بایستی قبل از ثبت نام مدرک کارشناسی خود را دریافت نمایند. در زمان ثبت نام هر داوطلب بایستی طبق دفترچه 20 رشته محل را انتخاب نماید.

تفاوت دوره کارشناسی ارشد پیام نور با سایر دانشگاه ها 

چنانچه علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور می باشید بایستی نکاتی را مورد توجه قرار دهید.  شما در دانشگاه پیام نور به اصطلاح دانش پذیر محسوب می شوید ، مرحله ی قبل از دانشجویی که داوطلبان بدون کنکور در آزمونی شرکت می نمایند به این صورت که شما در هر رشته ای که می خواهید در کارشناسی ارشد تحصیل نمایید  ترم 1 را در دانشگاه نمی گذرانید بلکه بایستی در امتحانات پایان ترم  درس های ترم 1 را بدون شرکت در کلاس ها امتحان داده و در صورتی که نمرات شما به حد نصاب برسد از نیمسال دوم می توانید در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل بدهید این امتحان تستی و به صورت یکجا از تمامی دروس می باشد. و همچنین 80 درصد نمره شما در این آزمون و 20 درصد نمره ای است که از تاثیر معدل کارشناسی نصیبتان می شود را رد نظر می گیرند.  با توجه به رقابتی که در میان داوطلبان وجود دارد رشته های کم متقاضی حتی نمرات کل پایین را نیز پذیرفته اند. همچنین تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 روز جمعه در تاریخ 96/11/15 خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری

شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری

شهریه دانشگاه پیام نور 96 ارشد و دکتری برای کسب هرگونه اطلاعات درخصوص  شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس ...