خانه / رتبه و تراز قبولی / کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96

درصد و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 - 96

کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

انتخاب رشته کنکور یکی از قدم های مهم در زندگی افرادی است که علاقه مند به ادامه تحصیل در مقاطع مختلف هستند با توجه به حساس و پر اهمیت بودن مرحله ی انتخاب رشته کنکور آزاد 96  داوطلبان باید رشته ای را انتخاب کنند که متناسب با ویژگی های شخصیتی و علاقه مندی و با امکانات و شرایط زندگی و روانی فرد مرتبط باشد زیرا که رعایت تمامی این موارد موجب رضایت شغلی و اقتصادی در آینده برای افراد خواهد بود.  باتوجه به حجم درخواست داوطلبان و سوالات در زمینه تحصیل در  رشته کارشناسی بهداشت محیط در دانشگاه آزاد ، مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی و بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96 را برایتان فراهم کرده است. تعیین و  انتخاب رشته کنکور آزاد 96  بسیار دشوار تر از دانشگاه های سراسری است  به همین خاطر در مرحله ی انتخاب رشته توجه به نمره ورتبه قبولی اهمیت قابل توجهی دارد. هر ساله کارنامه نتایج اولیه به صورتی تنظیم می شود که با توجه به تاثیر سهمیه ها در کنکور سراسری و آزاد، زیرگروه و رتبه ی کشوری داوطلبین می توانند 100انتخاب رشته در دانشگاه های  مورد نظر داشته باشند که فرایند قبولی را آسانتر می کند.

برای آشنایی بیشتر داوطلبان با رشته ی کارشناسی بهداشت محیط لازم دانستیم توضیح مختصری در این زمینه بدهیم. رشته بهداشت محیط رشته ای است که به کنترل تمام مواردی که بر سلامت انسان و محیط  اثر منفی دارد می پردازد از جمله این موارد : شناسایی و رفع مشکلات مربوط به بهداشت مواد غذایی ، بهداشت آب آشامیدنی ، دفه زباله ، بهداشت مراکز عمومی مانند مدارس ، بیمارستان ها و روستاها و… می باشد. علاقه مندان جهت تحصیل در این رشته می توانند سوالات خود را در زمینه های شرایط رشته بهداشت محیط ، بازار کار ، وظایف و… با مشاوره تحصیلی سبزتدریس تماس بگیرند.

همچنین مشاوره تحصیلیسبزتدریس با راهنمایی و مشاوره در زمینه ها  انتخاب رشته آزاد 96  ،  انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و… آماده همراهی شما داوطلبان می باشد.

کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد 95 – 96

ردیف نام دانشگاه تعداد قبولی حداقل رتبه کشوری
1 . پزشكي تهران 64 110436
2 . فيروز آباد 34 144582
3 . سبزوار 27 154477
4 . بيرجند 45 154797

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 - 96

کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 – 96

درصد و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 – ...