خانه / رتبه و تراز قبولی / کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 - 96

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96

برای کسب هرگونه اطلاعات دربارهکارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

بسیاری از داوطلبین اطلاعات جامعی در زمینه رشته داروسازی ندارند مشاوران مرکز سبزتدریس خلاصه ای از این رشته را به منظور آشنایی بیشتر شما فراهم کرده اند. در علم پزشکی برای درمان یک بیمار روش های متعددی استفاده می شود که یکی از این روش های پر طرفدار که سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد دارودرمانی است  به همین خاطر بایستی گفت که رشته داروسازی در گروه علوم پزشکی است که مرتبط با ساخت و تولید دارو، بررسی وضعیت بدن انسان و موجودات زنده وتاثیر دارو در سلامت افراد و جامعه است به بیانی دیگر داروسازی شناخت ماده موثر و فرموله کردن این ماده و تاثیر آن بر بدن انسان می باشد. شرایط شغلی و بازار کار رشته داروسازیدر کشور ما اینگونه است که فارغ التحصیلان این رشته می توانند در کارخانه ها و شرکت های داروسازی ، وزارت بهداشت ،داروخانه ها و بیمارستان ها ،تاسیس شرکت و داروخانه و… فعالیت کنند.

در کنکور سراسری و در زمان انتخاب رشته آزاد 96  رشته داروسازی جز اولویت های بسیاری از داوطلبین است و رتبه قبولی در این رشته مرحله ای سخت وچالش انگیز را در پیش روی  داوطلبین قرار می دهد به همین جهت مشاورین ما در نظر داشتند تا کارنامه و رتبه قبولی دانشگاه آزاد 95 – 96 رشته داروسازی را برایتان فراهم کنند تا داوطلبینی کهرتبه قبولی در دانشگاه های روزانه کسب نکردند از طریق دانشگاه های آزاد به رویای تحصیل در رشته ی داروسازی تحقق ببخشند.

همچنین مشاوره تحصیلیسبزتدریس با راهنمایی و مشاوره در زمینه های ، کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی دانشگاه آزاد و سراسری 95 – 96  ، انتخاب رشته کنکور آزاد 96 ، رتبه قبولی در 3 رشته پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی و… آماده همراهی شما داوطلبین می باشد.

 

کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96

ردیف نام دانشگاه تعداد قبولی حداقل رتبه  کشوری
1 . علوم دارويي 376 7065
2 . آيت الله آملي 108 8418
3 . علوم دارويي – ظرفيت مازاد خودگردان 71 9186

2 نظر

  1. سلام،خسته نباشيد، ي سوال داشتم،خيلي ممنونتون ميشدم اگه جوابمو ميدادين، من دو بار دوره روزانه قبول شدم، ي بار كارداني راديولوژي ك فارغ التحصيل شدم و ي بار پرستاري ك ترم ٥ مرخصي گرفتم، اما انصراف ندادم، بنظرتون امكانش هست سازمان سنجش موافقت كنه دوباره دانشگاه دولتي تحصيل كنم؟ چون دو بار دوره روزانه قبول شدم، تا حالا ي همچين كيسي داشتين كه مشكلش حل شده باشه؟

    • مشاور سبزتدریس

      سلام شما اول باید تکلیف اون مرخصی رو مشخص کنید اگرانصراف بدید بمنزله دوبار تحصیل رایگان تلقی نمیشود و میتوانید بعدها از دوره روزانه استفاده کنید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 - 96

کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 – 96

درصد و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان 95 – ...