خانه / پیام نور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره ثبت نام  بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 با مشاوران مرکز سبزتدريس تماس حاصل نماييد.شماره تماس از طريق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

با توجه به گرایش بسیاری از داوطلبان به تحصیل در دانشگاه های بدون کنکور و همچنین جذب بسیاری از داوطلبان و شاغلین به تحصیل بدون کنکور در دانشگاه پیام نور لازم دانستیم که در این مقاله برای داوطلبانی که خواستار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 می باشند  به طور اختصاصی به بررسی مواردی از جمله زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 ، شرايط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 ، مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 ، تاريخ اعلام نتايج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 و دیگر موارد بپردازیم تا داوطلبان با کسب آگاهی از موارد ذکر شده با آمادگی بیشتری جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 اقدام نمایند.

مزایای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

1-نداشتن هیچگونه محدودیتی در انتخاب رشته مورد علاقه بدون توجه به رشته تحصيلی

2-میزان شهریه دانشگاه پیام نور نسبت به شهريه دانشگاه آزاد ، شهریه دانشگاه غير انتفاعی و شهریه دانشگاه علمی کاربردی کمتر می باشد.

3-امکان ادامه تحصيل به صورت غير حضوری برای دانشجویان فراهم است.

4-برگزاری امتحانات به صورت هماهنگ کشوری و افزایش شانس قبولی داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد

5-امکان تحصيل همزمان در دانشگاه پيام نور و ديگر دانشگاه ها

شرايط ثبت نام  بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 

بدون شک برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور هستند این سوال بوجود می آید که آیا شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 خواهد بود ؟ یا خیر. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر.داوطلبان حتی در صورت عدم شرکت در کنکور سراسری نیز امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 را خواهند داشت و داوطلبان هیچگونه محدودیتی در انتخاب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نخواهند داشت.

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام  نور 96

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم داوطلبان در صورت عدم شرکت در کنکور سراسری 96 هم امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را خواهند داشت.البته ضمن دارا بودن مدارکی که در قسمت زیر برایتان عنوان کرده ایم.

1- دارا بودن مدرک ديپلم 4 ساله نظام قديم – مدرک ديپلم (به استثنای داوطلبانی که آخرين مدرک تحصيلی آنها مدرک ديپلم فنی و حرفه ای می باشد).

2- دارا بودن مدرک پيش دانشگاهی

3- داوطلبان در صورت داشتن يک مدرک کاردانی (فوق ديپلم) هم امکان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور را خواهند داشت.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

در رابطه با زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 به اطلاعتان می رسانیم که داوطلبان می توانند در دو نوبت مهر و بهمن ماه جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 اقدام نمایند.به طور دقیق تر  ورودی های مهر ماه می بايست در مرداد ماه (به صورت همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری) اقدام به ثبت نام نمايند و ورودی های بهمن نيز می بايست در آبان ماه اقدامات لازم را نسبت به ثبت نام خود انجام دهند. ضمن اینکه نحوه ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان می بایست با مراجعه به سايت سنجش و پس از مشاهده  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور حداکثر 150 رشته محل را انتخاب نمایند.برای آگاهی از تاریخ دقیق  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی  سبزتدریس عضو شوید.برای عضویت در کانال کلیک کنید.

تاريخ اعلام نتايج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

در خصوص تاریخ اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 و تاریخ تشکیل کلاس ها باید بگوییم که زمان شروع به تحصیل داوطلبان در نوبت مهر و یا بهمن ماه به زمان ثبت نام آنها بستگی خواهد داشت.یعنی در صورتی که داوطلبان در مرداد ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 نموده اند از مهر ماه می توانند شروع به تحصیل کنند و چنانچه زمان ثبت نام داوطلبان در آبان ماه صورت گرفته باشد آغاز به تحصیل آنها از بهمن ماه خواهد بود.

امکان انتخاب رشته تکميل ظرفيت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96

از دیگر مواردی که برای داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 را دارند پرسش های بسیاری را بوجود می آورد این است که  آيا در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 هم امکان تکميل ظرفيت وجود دارد؟ يا خير .در پاسخ به اين سوال بايد بگوييم که بله اين امکان برای داوطلبان  وجود دارد و متقاضياني که برای ورودی مهر ماه اقدام به ثبت نام کرده اند می توانند از تاريخ 24 مهر ماه تا 24 آبان ماه در تکميل ظرفيت بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 شرکت  نمایند و در اين مرحله نسبت به انتخاب های خود تجديد نظر کنند.اما داوطلبان گرامی به خاطر داشته باشید که در سال جاری جهت انجام مرحله تکميل ظرفيت می بايست به صورت حضوری به دانشگاه  قبولی خود مراجعه نمایید.برای کسب اطلاع از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 96  ،تاریخ و شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 96  ،انتخاب رشته کنکور سراسری 96 ، مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس تماس بگیرید.

 

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره ثبت نام  بدون کنکور دانشگاه پيام نور 96 با مشاوران مرکز سبزتدريس تماس حاصل نماييد.شماره تماس از طريق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس ...