خانه / امریه / شرایط استخدام سرباز معلم 96

شرایط استخدام سرباز معلم 96

شرایط استخدام سرباز معلم 96

شرایط استخدام سرباز معلم 96

شرایط استخدام سرباز معلم 96

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره شرایط استخدام سرباز معلم 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

هرساله ارگان ها وسازمان های مختلف کشور بر اساس نیاز به نیروی کار، تعدادی از مشمولین خدمت سربازی را به عنوان سرباز امریه به خدمت می گیرند. یکی از سازمان های فعال در این زمینه و از مواردی که مورد توجه مشمولان می باشد امریه آموزش و پرورش و استخدام سرباز معلم می باشد. وزاتخانه آموزش و پرورش ، سربازانی که واجد شرایط هستند را به عنوان سرباز معلم استخدام می کند. به دلیل سوالات زیادی که راجع به شرایط استخدام سرباز معلم پرسیده می شد  مرکز مشاوره سبزتدریس مقاله ای را برای پاسخ به سوالات شما آماده کرده است.

زمان استخدام سرباز معلم 96

دغدغه ی همیشگی دانش آموزانی که مدت کوتاهی تا پایان درس خود ندارند زمان خدمت در امریه سربازی بوده است ، با توجه به اینکه دوره جدیدی از زندگی در این مرحله آغاز می شود لازم است که زمان استخدام را بدانیم و برای این مدت دوساله شرایط را مهیا کنیم .

مدت زمانی که باید برای گرفتن امریه اقدام کنید یک تا دوماه قبل از اعزام می باشد داوطلبین به آموزش پرورش استانی که می خواهند دوران وظیفه خود را بگذرانند مراجعه کرده واز میزان سهمیه پذیرش آموزش و پرورش استان مطلع می شوند و طبق شرایطی که در زیر آمده روند اداری را طی می کنند.

عموما اطلاع از پذیرش در امریه به مدت یک ماه زمان می برد تا روند اداری خود را طی کرده و افراد واجد شرایط انتخاب شوند.

شرایط استخدام سرباز معلم 96

در شرایط پذیرش سرباز معلم قید شده است :

1- رشته ی تحصیلی باید با رشته تدریس یکسان باشد و ازین جهت سربازانی که استخدام امریه آموزش و پرورش می شوند رشته ای که در آن آموزش دیده اند را تدریس می کنند .

2- داوطلبان دارای حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم ،لیسانس ،فوق لیسانس  در تمام رشته های تحصیلی به غیر از رشته های ارتوپد و فوریت های پزشکی و… که برای تامین  نیروی مدارس استثنایی استخدام می شوند .

3-داوطلبینی که دارای شرایط تاهل و عضو خانواده ایثارگر،زیر پوشش کمیته امداد یا بهزیستی،بستگان درجه یک شهدا هستند امتیاز بالایی برای گرفتن امریه دارند.

4- واجدین شرایط که برگه ی اعزام به خدمت را در دست دارند حتما باید بدون مهر غیبت ، کسر خدمت ویا اضافه خدمت باشد .

5- برگه ی اعزام باید دارای مهر انجام واکسیناسیون باشد.هچنین سربازان باید از سلامت جسمی و وضعیت طبیعی برخوردار باشند .

6- داوطلب بایستی در سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در استانها مراجعه و پس از ثبت اطلاعات خود در سایت اداره کل از اطلاعات ثبت شده ی خود پرینت بگیرد .

7- با در دست داشتن پرینت اطلاعات و مدارک (1-اصل و یک برگه کپی برگه ی آماده به خدمت .2- اصل و دو برگه کپی کارت ملی 3-اصل و کپی دو سری از تمام صفحات شناسنامه 4-اصل و دو برگه کپی مدرک تحصیلی 4-سه قطعه عکس(3*4)پشت نویسی شده 5-مدارک معتبر برای آنهایی که مشمول استفاده از عوامل امتیاز اور می شوند )،به محلی که سایت اداره کل به عنوان محل خدمت داوطلب تعیین کرده است مراجعه کنید.

8- داوطلب باید در اداره محل خدمت به قسمت کارشناسی امور اداری و تشکیلات رفته و فرم های زیر را تکمیل کند :

1- نمونه برگ درخواست ثبت نام داوطلبان طرح معلم وظیفه

2- فرم اعلام عدم کسری خدمت

3- تعداد دو برگ فرم گزینش عکس دار

9-  کارشناس امور اداری و تشکیلات پس از بررسی مدارک و تایید آن، اصل برگه آماده به خدمت و سایر مدارک را گرفته و رسیدی ارائه می کند ،ارائه رسید به معنای پایان ثبت نام می باشد(توجه داشته باشید که ارائه رسید به معنای پذیرش شما نمی باشد ) و داوطلب برای اطلاع یافتن از پذیرش یا عدم پذیرش خود باید به اطلاعیه های سایت معاونت اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش مراجعه و براساس شرایطی که در سایت عنوان می شود اقدام نماید.

10- داوطلبانی که در اموزش و پرورش دوران وظیفه خود را می گذرانند بعد از پایان دوران خدمت خود نمی توانند استخدام اموزش و پرورش شوند و اشتغال آنها غیر مجاز می باشد.

حق التدریس سرباز معلمان در سال 96

آموزش پرورش در سال 95 با کسری بودجه مواجهه شد و این مسئله باعث شد که حقوق نیروهای حق التدریس ،سرباز معلمان و نیروهای رسمی از ابتدای مهرماه 95 پرداخت نشود. درآخرین روزهای سال 95 مسئولان آموزش و پرورش خبر از پرداخت بخشی ازمطالبات معلمان را دادند در حالی که حقوق نیمی از کارکنان پرداخت نشد و طبق صحبت های مدیر کل برنامه و بودجه آموزش و پرورش این عدم پرداخت به دلیل مشکلات بانکی در بعضی از استان ها بود ه است که موجب شد پول تا هفته اول سال جدید در بانک ها باقی بماند.در هفته اول سال 96 مطالبات سرباز معلمان که از مهرماه سال 95 پرداخت نشده بود به حسابشان واریز شد .

طبق لایحه ی بودجه ای که مجلس در سال 96 تصویب کرده است ،مصوبه ای وجود دارد که حقوق کارکنان آموزش و پرورش (نیروهای رسمی ،پیمانی ،حق التدریس ،سرباز معلمان )باید هرماه به صورت منظم پرداخت شود .مدیر کل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت پرداخت حقوق متمرکز فرهنگیان از فروردین و اردیبهشت 96 انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امریه خاتم الانبیا ، امریه آموزش و پرورش ، امریه شرکت نفت ، تحصیل همزمان با خدمت سربازی ، امریه سپاه ،  امریه شهرداری ، امریه وزارت دفاع ، انواع معافیت خدمت سربازی در سال 96 و آخرین اخبار امریه سربازی در سال 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس در ارتباط باشید.

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره شرایط استخدام سرباز معلم 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

امریه شهرداری 96

امریه شهرداری 96

امریه شهرداری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره امریه شهرداری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 با ...