خانه / کنکور و مدارس / منابع کنکور انسانی 97

منابع کنکور انسانی 97

بهترین منابع کنکور انسانی 97

منابع کنکور انسانی 97

منابع کنکور انسانی 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع کنکور انسانی 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

چنانچه خواستار شرکت در کنکور انسانی 97 هستید لازم است بدانید که مهمترین فاکتور در برنامه ریزی کنکور انسانی 97  جهت کسب رتبه قبولی در کنکور انسانی تمرکز اصلی بر روی کتاب های درسی  و در مرحله بعدی مطالعه بهترین منابع کنکور می باشد. بنابراین می بایست پس از تسلط کامل بر روی کتاب های درسی برای کسب آمادگی بیشتر و آشنایی با سوالات کنکوری به سراغ منابع کمک آموزشی بروید.در این مقاله برای آن دسته از داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور انسانی 97 را دارند به طور اختصاصی به معرفی منابع کنکور انسانی97 پرداخته ایم.

منابع درسی کنکور انسانی 97

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم  برای کسب موفقیت در برنامه ریزی کنکور انسانی 97 می بایست پیش از مطالعه  منابع کمک آموزشی کنکور انسانی ، مطالعه منابع درسی کنکور انسانی را در اولویت قرار دهید و تسلط کامل را بر روی کتاب های درسی بدست آورید.در قسمت زیر به طور کامل منابع درسی مربوط به دروس عمومی و اختصاصی کنکور انسانی 97 را شرح داده ایم.بنابراین پس از تسلط بر منابع درسی می توانید منابع کمک آموزشی را جهت کسب آمادگی بیشتر در برنامه خود بگنجانید.

زبان و ادبیات فارسی : تاریخ ادبیات ایران و جهان سال دوم و سوم – آرایه های ادبی سال سوم – ادبیات فارسی پیش دانشگاهی

ادبیات : ادبیات فارسی سال دوم و سوم – زبان فارسی سال سوم – زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی

عربی : عربی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی

معارف : دین و زندگی سال دوم و سوم و  پیش دانشگاهی

زبان انگلیسی : زبان انگلیسی سال سوم و پیش دانشگاهی

تاریخ : تاریخ ایران و جهان سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی

جغرافیا : جغرافیای سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی

علوم اجتماعی : جامعه شناسی سال دوم و  سوم و پیش دانشگاهی

فلسفه : فلسفه سال سوم

روانشناسی : روانشناسی سال سوم و  پیش دانشگاهی

منطق : منطق سال سوم دبیرستان

اقتصاد: اقتصاد سال دوم دبیرستان

ریاضی : ریاضی سال اول – آمارو مدل سازی سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی

 منابع کمک آموزشی کنکور انسانی 97 دروس عمومی :

بر خلاف تصور بسیاری از داوطلبان که گمان می کنند دروس عمومی به دلیل ضریب کمتر نسبت به دروس اختصاصی از اهمیت کمتری برخوردار است باید بگوییم که از تاثیر دروس عمومی در کنکور غافل نشوید و در کنار دروس اختصاصی به مطالعه دروس عمومی بپردازید.در قسمت زیر به معرفی منابع کمک آموزشی کنکور انسانی 97 دروس عمومی پرداخته ایم.

 زبان و ادبیات فارسی : همانطور که مطلع هستید ادبیات در کنکور انسانی جزو مهمترین دروس عمومی محسوب می شود.بنابراین پیشنهاد ما به شما ابتدا تسلط کامل بر روی کتاب درسی و سپس استفاده از کتاب های کمک آموزشی خواهد بود. از منابع کمک آموزشی کنکور انسانی درس زبان و ادبیات فارسی برای قسمت تاریخ ادبیات کتاب کلک معلم ،برای قسمت لغت و املا و آرایه و قرابت معنایی کتاب هامون سبطی،برای زبان فارسی کتاب نشر الگو و برای تست ادبیات کتاب ادبیات موضوعی گاج و کتاب سیب مهر و ماه را پیشنهاد می کنیم.

دین و زندگی  :مهمترین منبع برای درس دین و زندگی ابتدا خود کتاب درسی می باشد.برای تسلط بیشتر نیز می توانید از  کتاب های کمک آموزشی  همایش نشر دریافت – آیات نکات گاج – میکرو طبقه بندی گاج و خیلی سبز گاج که تست های سراسری و تالیفی را در بر می گیرد استفاده نمایید.

زبان انگلیسیمطالعه کتاب زبان انگلیسی برای کنکور هم قوانین خودش را دارد. شما داوطلبان با تقویت خود در بخش هایی چون ریدینگ، لغات در زبان انگلیسی می توانید درصد بالایی را به خودتان اختصاص دهید.به همین منظور از کتاب جامع مبتکران تالیف شهاب اناری، کتاب از متن نترسیم” کیاسالار، کتاب به همین سادگی از انتشارات گاج ، کتاب آبی قلمچی و خط ویژه تالیف آقای ارشاد عظیم می توانید به عنوان کتاب های کمک آموزشی استفاده نمایید.

منابع کمک آموزشی کنکور انسانی 97 دروس اختصاصی :

بدون شک همه ی شما داوطلبان کنکوری از میزان اهمیت و تاثیر دروس تخصصی در کسب نمره قبولی در کنکور انسانی 97 مطلع هستید.اما همچنان تاکید ما ابتدا تسلط بر روی کتاب های درسی و سپس تهیه و مطالعه منابع کمک آموزشی می باشد.در قسمت زیر می توانید از کتاب های کمک آموزشی دروس اختصاصی کنکور انسانی 97 آگاه شوید.

ریاضی:یکی از بهترین کتاب های کمک آموزشی مربوط به ریاضیات انسانی کتاب کمک آموزشی گاج می باشد که به شما داوطلبان پیشنهاد می کنیم  پس از یادگیری و تسلط کامل روی کتاب درسی از کتاب کمک آموزشی  گاج نیز اسفاده نمایید.

اقتصاد :سوالات طرح شده درس اقتصاد در کنکور به دو صورت حفظی ویادگیری می باشد که پیشنهاد ما به شما برای تسلط در قسمت های حفظی ابتدا کتاب درسی، سپس  استفاده از کتاب کمک آموزشی مهر و ماه می باشد.

ادبیات اختصاصی :برای آشنایی با تست های درس ادبیات اختصاصی و برای قسمت عروض و قافیه کتاب ادبیات سال چهارم انسانی گاج کتاب مفیدی در این زمینه می باشد .

عربی: متاسفانه بسیاری از داوطلبان کنکور در یادگیری و درک درس عربی دچار مشکل هستند که پیشنهاد ما کتاب کمک آموزشی  گاج نقره ای ماهینی به همراه لوح فشرده برای داوطلبانی که در سطح ضعیفی قرار دارند و برای دانش آموزان سطوح بالاتر کتاب فوت و فن خیلی سبز  و کتاب جامع عربی همگامان رضا رمضانی می باشد.

تاریخ و جغرافیا :داوطلبان رشته ی علوم انسانی می توانند برای آشنایی با تست های کنکوری دروس تاریخ و جغرافیا از کتاب کمک آموزشی خیلی سبز  و آبی قلمچی استفاده کنند.

علوم اجتماعی :کتاب های کمک آموزشی فراوانی در بازار برای کتاب علوم اجتماعی وجود دارد که تقریبا همه این کتاب ها در یک سطح قرار دارند بنابراین پس از کتاب درسی می توانید به انتخاب خود کتاب کمک آموزشی درس علوم اجتماعی را تهیه نمایید.

جامعه شناسی :مطالعه ی کتاب درسی به علاوه ی کتاب میکروطبقه بندی گاج

فلسفه و منطق  : با توجه به اینکه سوالات طرح شده دروس فلسفه و منطق  به صورت مفهومی می باشد بنابراین پس از کسب اطمینان از تسلط بر روی مطالب کتاب  می توانید از کتاب کمک آموزشی فلسفه و منطق گاج و کتاب فلسفه سال چهارم گاج برای تست زدن استفاده کنید.

روانشناسی  :  مطالعه کتاب درسی و کتاب کمک آموزشی خیلی سبز و آبی قلمچی

برای کسب آگاهی از  نحوه برنامه ریزی کنکور انسانی 97 ،نمونه کارنامه قبولی کنکور سراسری 96 رشته انسانی انجام برنامه ریزی کنکور 97 ، بهترين آزمونهایآزمایشی ،بهترین دی وی دی های کنکور می توانید با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع کنکور انسانی 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...