خانه / تدریس خصوصی / تدریس خصوصی در رباط کریم

تدریس خصوصی در رباط کریم

تدریس خصوصی در رباط کریم

تدریس خصوصی در رباط کریم

تدریس خصوصی در رباط کریم

 یکی از اقداماتی که در جهت سهولت و دسترسی دانش آموزان و خانواده های محترم منطقه رباط کریم انجام داده ایم تدریس خصوصی در رباط کریم و تشکیل کلاس های خصوصی توسط بهترین مدرس ها در تمامی زمینه های درسی می باشد.دانش آموزان بسیاری در نقاط مختلف شهرستان رباط کریم نیازمند یک مدرس خصوصی حرفه ای و کارآزموده هستند تا بتوانند از این طریق مشکلات درسی خود را برطرف نمایند اما متاسفانه موسسه هایی وجود دارند که شاید از تخصص و نیروی انسانی مناسبی برای این کار برخوردار نبوده و یا مجوزهای لازم برای تدریس خصوصی در رباط کریم را در اختیار نداشته باشند.
مرکز تدریس خصوصی سبزتدریس با سابقه ای عالی در زمینه تدریس خصوصی در رباط کریم فعالیت خود را آغاز کرده و تیمی قدرتمند و متشکل از دبیران متخصص را در اختیار دارد.

شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که آیا می توانند به دانش معلم خصوصی خود اتکا کنند و از پس امتحانات خود بربیایند. این سوال را ما با قطعیت به شما پاسخ می دهیم که با وجود یک کادر مجرب و آموزش دیده در درس مورد نظرتان موفق خواهید شد.

تدریس خصوصی در رباط کریم در مقطع ابتدایی

دوره ابتدایی یکی از حساس ترین مقاطع در دوران تحصیل است که به دلیل آشنایی دانش آموزان با نحوه خواندن و نوشتن و همچنین نظام آموزشی جدید آن که نسبت به چندین سال اخیر وسیع تر شده است و دوره راهنمایی سابق را هم در بر می گیرد. بنابراین تدریس در این گروه سنی از اهمیت خاصی برخوردار است و  نمی توان آن را به هر شخصی محول کرد.مرکز سبزتدریس در این مورد هم سابقه تدریس بسیار موفق داشته و در تمامی پایه ها و دروس نیاز های شما را رفع خواهد کرد.

تدریس خصوصی در رباط کریم در مقطع دبیرستان ( متوسطه)

مقطع دبیرستان ، دوره ای است که دانش آموزان می بایست علاوه بر کسب آمادگی برای امتحانات نهایی، جهت شرکت در کنکور هم آمادگی لازم را نیز کسب نمایند.ضمن اینکه به دلیل سنگین بودن مطالب کتاب های درسی در این مقطع، بسیاری از دانش آموزان با افت تحصیلی مواجه می شوند که  همین امر باعث پررنگ تر شدن تدریس خصوصی در دبیرستان ( متوسطه) می شود.البته نباید از کیفیت آموزش در کلاس های خصوصی این دوره نیز غافل شد.

تدریس خصوصی در رباط کریم در مقطع کنکور

اما برای آن دسته از داوطلبانی که دوران تحصیل در مدرسه را به پایان رسانیده اند و قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند اما مدت زیادی از دوران تحصیل آنها در مدرسه گذشته است و در یادگیری بسیاری از دروس اختصاصی و عمومی دچار ضعف هستند، این نوید را می دهیم که تدریس تمامی دروس تخصصی و مهم در چارت گروه تدریس خصوصی سبزتدریس موجود می باشد و تدریس تمامی دروس توسط اساتید کارآزموده و با تجربه انجام می شود.

تدریس خصوصی در رباط کریم درس ریاضی 

بدون شک در تمام دوران تحصیل شاهد کاربرد ریاضی و اهمیت آن هستیم و از دروس بنیادی و مهم در طول دوره تحصیل دانش آموزان درس ریاضی است که بواسطه یادگیری این درس توانایی حل مسائل در دانش آموزان تقویت خواهد شد.اما متاسفانه تعداد بسیاری از دانش آموزان در مدرسه در یادگیری درس ریاضی به دلایل گوناگونی از جمله عدم آموزش صحیح و از پایه دچار مشکل هستند به همین خاطر با توجه به اهمیت درس ریاضی از دوران پایه تا دانشگاه و جهت تسلط و تقویت در این درس می توانید از کلاس خصوصی ریاضی کمک بگیرید.

تدریس خصوصی در رباط کریم درس فیزیک

همانطور که می دانید درس فیزیک از دروس اختصاصی رشته ریاضی و تجربی می باشد که از اهمیت زیادی در کنکور برخوردار است اما به این دلیل که درس فیزیک از جزو دروس یادگیری محسوب می شود و تدریس اینگونه دروس بسیار حساس می باشد بسیاری از دانش آموزان به دلیل استاندارد نبودن نحوه تدریس برخی از دبیران در مدارس در آموختن آن دچار مشکل هستند و از پایه ضعیف هستند.اما جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود ، تدریس خصوصی فیزیک در رباط کریم توسط اساتید برتر و مسلط به این درس انجام می شود.

تدریس خصوصی در رباط کریم درس شیمی

درس شیمی به این دلیل که بعد از درس زیست شناسی بیشترین ضریب را در کنکور به خود اختصاص می دهد از اهمیت بسیاری برخوردار است و تسلط در حل مسائل و درک مفاهیم در درس شیمی می تواند در کسب رتبه قبولی در کنکور بسیار تاثیر گزار باشد.اگر شما هم در یادگیری درس شیمی دچار مشکل هستید لازم است بدانید که تدریس خصوصی شیمی در رباط کریم توسط اساتید با تجربه مرکز سبزتدریس به صورت تخصصی انجام می شود.

تدریس خصوصی در رباط کریم درس عربی 

در خصوص درس عربی باید بگوییم که با توجه به این که بسیاری از دانش آموان علاقه ای به آن ندارند اما از دروس رتبه آور و مهم در کنکور محسوب می شود به خصوص برای دانش آموزان رشته انسانی که هم جزو دروس عمومی و هم اختصاصی آنها می باشد.بنابراین با توجه به میزان اهمیت این درس در کنکور اگر در یادگیری درس عربی دچار ضعف هستید  تدریس خصوصی عربی در رباط کریم ، همانند دروس دیگر توسط اساتید برتر این رشته و اساتید کنکوری با سابقه آموزش و پرورش انجام می شود.

تدریس خصوصی در رباط کریم درس زیست شناسی

بالاترین ضریب در کنکور تجربی به درس زیست شناسی اختصاص دارد که برای آن دسته از دانش آموزانی که خواستار تحصیل در رشته پزشکی هستند تسلط در این درس می تواند آنها را در رسیدن به هدفشان یاری نماید. هرساله در امتحانات نهایی و کنکور شاهد مفهومی تر شدن سوالات درس زیست شناسی هستیم که البته جای نگرانی نخواهد بود به این دلیل که تدریس خصوصی زیست شناسی در رباط کریم توسط برترین اساتید انجام شده و نمره قبولی شما در امتحانات و درصد کنکور را به شکل معجزه آسایی افزایش می دهد.

تدریس خصوصی در رباط کریم درس زبان انگلیسی

همانطور که می دانید در جوامع امروزی یادگیری زبان انگلیسی به دلیل بین المللی بودن ین زبان یک ضرورت انکارناپذیر است که شاهد آموزش آن در مدارس و بسیاری از آموزشگاه ها در سراسر کشور هستیم.همچنین زبان انگلیسی از دروس عمومی در کنکور برای تمامی رشته ها می باشد که تعدادی از دانش آموزان در یادگیری این زبان دچار مشکل هستند که به اطلاعتان می رسانیم که تدریس خصوصی زبان انگلیسی در رباط کریم به صورت کنکوری و مکالمه زبان انگلیسی توسط اساتید با تجربه مرکز سبزتدریس به صورت تخصصی انجام می شود.

مزیت های معلم خصوصی و کلاس خصوصی در رباط کریم

در خصوص تدریس خصوصی و مزایای آن نسبت به کلاس های عمومی باید بگوییم که در کلاس های خصوصی انتقال مفاهیم با سرعت بیشتری انجام می گیرد و با توجه به در اختیار داشتن زمان کافی مطالب بیشتری آموزش داده می شود و دانش آموز سوالات خود را به راحتی با استاد خود در میان می گذارد.همچنین در کلاس های عمومی معمولا 30 درصد کل درس در این کلاس منتقل می شود اما در کلاس های خصوصی درصد انتقال مفید مفاهیم بالای 80 درصد می باشد.ضمن اینکه در این روش تدریس با توجه به برتر بودن اساتید وقت داوطلب و دانش آموز به صورت بهینه مورد استفاده قرار می گیرد و از لحظه لحظه برگزاری کلاس نهایت استفاده را می برد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی عوامل بسیاری مانند عدم تمرکز حواس ، نبود علاقه به درس ،شلوغی کلاس های درسی ،درگیری های ذهنی و روزانه و خستگی.می تواند باعث یادگیری ناقص و ...