خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

باتوجه به نزدیک شدن به تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 96  لازم دانستیم در این مقاله برای داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون دکتری 96 هستند به طور کامل به بررسی تمامی موارد مربوط به جزیئیات ثبت نام کنکور دکتری 96، تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 96، مهلت و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96 و تاریخ اعلام نتایج و انتخاب رشته دکتری 96 بپردازیم.بنابراین پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از تمامی موارد ذکر شده در خصوص آزمون دکتری 96 ادامه مطالب را دنبال کنید.

تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری 96

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که تاریخ دقیق ثبت نام آزمون دکتری 96  از 16 آذر ماه آغاز و تا 21 آذر ماه ادامه خواهد داشت و به احتمال زیاد تا 30 آذر ماه 95 تمدید خواهد شد که داوطلبان در صورت تمایل برای شرکت در آزمون دکتری 96 می بایست در این تاریخ با پرداخت هزینه مربوط به ثبت نام نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.اما تاریخ در نظر گرفته شده برای برگزاری آزمون دکتری 96 در روز جمعه 6 اسفند ماه 95 خواهد بود.

مهلت و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دارا بودن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون دکتری 96 الزامی خواهد بود بنابراین تاریخ انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96 از 3 اسفند ماه 95 آغاز و تا 5 اسفند ماه 95 ادامه خواهد داشت که می بایست برای شرکت در آزمون دکتری 96  در این تاریخ نسبت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96 اقدام نمایید.برای آگاهی از تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96 می توانید در کانال تلگرامی سبزتدریس عضو شوید و یا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی  سبزتدریس تماس حاصل نمایید.

شرایط شرکت در آزمون دکتری 96

تمامی داوطلبانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در هر کدام از دانشگاه های سراسری روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی ، پیام نور، آزاد و … دریافت کرده اند امکان ثبت نام آزمون دکتری 96 را خواهند داشت.ضمن اینکه طبق گفته ی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آزمون دکتری سال 96 مراحلی مشابه آزمون سال 95 دارد و داوطلبان بعد از قبولی در آزمون و کسب رتبه لازم برای مصاحبه دانشگاه ها معرفی می شوند.ضمن اینکه مصاحبه هر دانشگاه اعم از سراسری و آزاد کاملا بستگی به سطح علمی آن دانشگاه دارد و قبولی در مصاحبه لازمه ی شرکت درآزمون دکتری رشته مورد نظر است.

آزمون دکتری متمرکز و نیمه متمرکز

شاید برای شما داوطلبان هم این سوال بوجود آمده باشد که منظور از آزمون متمرکز و نیمه متمرکز در مقاطع مختلف چیست؟ بطور کلی تمامی آزمون هایی که در 2 مرحله انجام می شوند، غیر از کنکور اصلی دارای مصاحبه و آزمون عملی و یا معاینه می باشند جزو دسته ی آزمون های نیمه متمرکز قرار می گیرند.حال شاید برای شما این سوال مطرح شود که آیا آزمون دکتری متمرکز است یا نیمه متمرکز؟ در جواب باید گفت در حال حاضر تقریبا تمامی آزمون هایی برگزار شده در مقطع دکتری نیمه متمرکز و نیازمند مصاحبه می باشند. میزان سختی و سوالات مطرح شده در مصاحبه بستگی به دانشگاه مقصد دارد.

تاریخ اعلام نتایج و انتخاب رشته آزمون دکتری 96

در خصوص انتشار کارنامه آزمون دکتری 96 به اطلاعتان می رسانیم که اواخر فروردین ماه سال 96 تاریخ انتشارکارنامه آزمون دکتری 96 خواهد بود پس از انتشار کارنامه و مشاهده اعلام نتایج آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می بایست در نیمه اول اردیبهشت ماه 96 نسبت به انجام انتخاب رشته خود اقدامات لازم را انجام دهند.برای آگاهی ازتاریخ دقیق اعلام نتایج و  انتخاب رشته آزمون دکتری 96 با ما تماس بگیرید.

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره کارت ورود به جلسه  کنکور دکتری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...