خانه / کنکور / مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96

برای دریافت اطلاعات درباره مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

با توجه به اینکه  ثبت نام کنکور سراسری 96  آغاز شده است و شاهد اشتیاق داوطلبان برای ثبت نام در کنکور سراسری 96  هستیم به همین دلیل لازم دانستیم در این مقاله برای متقاضیان کنکور 96 تمامی اطلاعات مرتبط با کنکور 96 از جمله زمان و تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 96 ، نحوه ثبت نام کنکور سراسری 96، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 96 و مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96 را برای شما عزیزان ارائه دهیم تا با آگاهی کامل از موارد ذکر شده  ثبت نام کنکور 96 را انجام دهید.

زمان و تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 96

تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام کنکور سراسری 96 از 19 بهمن ماه 95  خواهد بود که متقاضیان می بایست از 19 بهمن ماه 95 برای دریافت  کد سوابق تحصیلی خود جهت ثبت نام اقدام نمایند.ضمن اینکه تاریخ در نظر گرفته شده برای برگزاری کنکور سراسری 96 هم همانند سال های اخیر در تیر ماه خواهد بود. برای کسب آخرین اخبار در خصوص تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 96 و تاریخ دقیق برگزاری آن در کانال تلگرام سبز تدریس عضو شوید و یا با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس تماس بگیرید.

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96

همانطور که در مطلب بالا اشاره کردیم زمان ثبت نام کنکور سراسری 96 از 19 بهمن ماه آغاز خواهد شد و مهلت آن تا اواخر بهمن ماه 95 به طور دقیق تر تا 28 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. بنابراین تمامی داوطلبان علاقه مند به شرکت در کنکور سراسری 96 می بایست در این مدت زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش کشور اقدامات لازم را جهت ثبت نام کنکور سراسری 96 انجام دهند.ضمن اینکه توجه داشته باشید که نحوه ثبت نام کنکور 96  هم همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی (مجازی) صورت می گیرد که داوطلبان می بایست جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش آزمون کشور مراجعه و پس از ثبت نام  کارت اعتباری خود را جهت تکمیل ثبت نام دریافت نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 96

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که برای آگاهی از تمامی اطلاعات مربوط به مراحل ثبت نام کنکور سراسری 96 ، چگونگی ثبت نام کنکور سراسری 96 و… می بایست دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 را تهیه و با دقت مطالعه نمایید.در دفترچه راهنما لیست رشته های کنکور سراسری 96 ، کد رشته محل و همچنین ظرفیت پذیرش رشته های کنکور سراسری 96 ارائه شده است بنابراین با توجه به این اطلاعات می توانید رشته های مورد نظر خود را پس از بررسی های لازم انتخاب نمایید.

زمان و تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری 96  

در خصوص تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور به اطلاعتان می رسانیم که تاریخ اعلام نتایج  اولیه کنکور 96 در مرداد ماه خواهد بود وداوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید در مدت زمان مشخص شده نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. پس از انجام انتخاب رشته اعلام نتایج نهایی کنکور یک ماه پس از انتخاب رشته بر روی سایت قرار خواهد گرفت.داوطلبان در صورت پذیرفته شدن می بایست در زمان تعیین شده با همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام حضوری خود در دانشگاه قبولی اقدام نمایند اما آن دسته از داوطلبانی که موفق به قبولی در این مرحله نشده اند می توانند در  تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و یا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  بار دیگر شانس خود را برای قبولی در دانشگاه امتحان کنند.

تاریخ انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96

طبق روال هرساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96 ، سایت سازمان سنجش اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته می نماید که داوطلبان به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی اصلی خود در صورت شرکت در گروه های آزمایشی شناورهم  می بایست دفترچه جداگانه تهیه نمایید و مبلغ مربوط به آن را پرداخت نمایید.

تاریخ انتخاب رشته کنکور سراسری 96

طبق روال هرساله حدود یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96 نوبت به انجام انتخاب رشته می رسد که تاریخ انتخاب رشته کنکور سراسری 96 در نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود و آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله مجاز به انتخاب رشته شده اند می بایست در تاریخ مذکور نسبت به انجام انتخاب رشته خود اقدام نمایند. پس از انجام مرحله انتخاب رشته یعنی در نیمه اول شهریورماه اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بر روی سایت قرار خواهد گرفت و داوطلبان پذیرفته شده می بایست نسبت به ثبت نام حضوری خود در دانشگاه اقدام نمایند.

برای دریافت اطلاعات درباره مهلت ثبت نام کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در ...