خانه / کنکور / مطالعه برای کنکور از نوروز 96

مطالعه برای کنکور از نوروز 96

برنامه ریزی برای کنکور از نوروز 96

مطالعه برای کنکور از نوروز 96

مطالعه برای کنکور از نوروز 96

برای کسب اطلاعات درباره مطالعه برای کنکور در نوروز 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در ایام نوروز به این دلیل که داوطلبان در تعطیلات به سر می برند و مطالب جدیدی به دانش آموزان آموزش داده نمی شود می توان از ایام نوروز به عنوان فرصت طلایی برای مطالعه کاربردی  و مفید برای دانش آموزان  و داوطلبان کنکوری یاد کرد و در این ایام  می توان با طراحی یک برنامه ریزی مناسب و کاربردی از آن به بهترین شکل برای مطالعه استفاده کرد و خود را برای ثبت نام کنکور سراسری 96 آماده کرد. پس پیشنهاد می کنیم برای استفاده از روزهای تعطیل ایام نوروز از حالا به فکر برنامه ریزی باشید که البته امیدواریم که پس از مطالعه این مقاله که در خصوص نحوه مطالعه برای کنکور از نوروز 96 می باشد و توسط مشاوران باتجربه سبزتدریس گردآوری شده است با ذهن باز تری به برنامه ریزی برای مطالعه کنکور در ایام نوروز 96 بپردازید.

نحوه برنامه ریزی و مطالعه برای کنکور از نوروز 96

با توجه به سر رسیدن سال جدید و دید و باز دید های مرسوم در ایام نوروز  پیشنهاد ما به شما این است که از زمان غافل نشوید و نهایتا از روز سوم برنامه خود را جهت مطالعه کنکور عملی کنید .البته با توجه به زمان محدود تعطیلات در ایام نوروز نسبت به تابستان نمی شود این انتظار را داشت که در این مدت زمان تمامی مطالب کنکوری مربوط به 4 سال دبیرستان را مورد مطالعه قرار دهید که این امکان وجود نخواهد داشت اما پیشنهاد مشاوران ما به شما مرور و بررسی دروس سال سوم دبیرستان برای کسب آمادگی در آزمون فروردین ماه است که مرور این مطالب کمک زیادی به شما خواهد کرد.برای کسب اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری 96 و نحوه صحیح برنامه ريزی کنکور سال 96 و یا   انتخاب رشته کنکور 96  با مشاوران سبزتدریس تماس بگیرید.

تست زنی در ایام نوروز 96

یکی از مواردی که باعث تسلط هر چه بیشتر شما در قبولی کنکور 96 می شود گنجاندن برنامه تست زنی در کنار مرور دروس به منظور آشنایی بیشتر با سوالات کنکور است که به هیچ وجه از آن غافل نشوید و موازی با مرور دروس زمان مشخصی را هم برای تست زنی مشخص کنید و از تسلط خود بر مطالبی که مورد مطالعه قرار داده اید مطمئن شوید.البته سعی کنید نسبت به مطالبی که در آن دچار ضعف هستید تسلط کافی را بدست بیاورید و پس از آن به تست زنی دروس مورد نظر بپردازید.وپس از تسلط بر مطالب کتاب  از مطالعه کتاب های کمک درسی برتر و آزمون آزمايشی مناسب غافل نشوید.

خلاصه نویسی کنکور در ایام نوروز 96

اگر شما هم همانند بسیاری از داوطلبان در به به خاطر سپردن مطالب دچار مشکل هستید و مطالب مطالعه شده را به حافظه ی کوتاه مدت خود می سپارید باید بگوییم که خلاصه نویسی بهترین درمان برای سپردن مطالب به حافظه ی مدت مدت می باشد به این صورت که مطالب مهمی که در به خاطر سپردن آن دچار مشکل هستید را یادداشت کنید با این کار می توانید این مطالب را در یک هفته مانده به کنکور که فرصتی برای مطالعه مجدد وجود ندارد را دوباره مورد مطالعه قرار دهید و به خاطر بسپارید.

میزان ساعت مطالعه برای کنکور در نوروز 96

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم مطالعه در ایام نوروز 96 را که فرصت طلایی برای موفقیت شما محسوب می شود را به هیچ وجه از دست ندهید و استفاده مفید از ایام نوروز برای مطالعه چند برابر روز های دیگر سال است بنابراین روزانه 10 الی 12 ساعت را به مطالعه مطالب درسی اختصاص دهید و برای رسیدن به موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نکنید.اگر در انجام برنامه ريزي کنکور 96  توانایی لازم را ندارید و یا از منابع کنکور 96 اطلاعات کافی را ندارید می توانید در این زمینه با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس در تماس باشید.

توصیه های ضروری  مطالعه در ایام نوروز 96

1– اولین توصیه ما به شما این است که در صورتی که ساعات اولیه روز را برای مطالعه قرار داه اید برای افزایش انرژی از خوردن صبحانه غافل نشوید.

2-داشتن برنامه هفتگی می تواند بسیار استاندارد باشد ضمن اینکه در هر ساعت سعی کنید 15 دقیقه را به استراحت اختصاص دهید و سپس مطالعه را آغاز کنید.

3-یادداشت برداری  را که از اصول مهم در مطالعه است را فراموش نکنید.

4-خود را در فضای کنکوری قرار دهید و با اشتیاق و انگیزه کتاب های خود را مطالعه کنید و خوتان را برای ادامه مطالعه تشویق کنید. 

5-با توجه به ایام تعطیلاتی که  در نوروز در اختیار دارید سعی کنید از مطالعه دروسی که به آن نپرداخته اید غافل نشوید و از ایام برای موفقیت خود در کنکور استفاده بیشتری کنید.

برای کسب اطلاعات درباره مطالعه برای کنکور از نوروز 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در ...