خانه / کنکور / دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96

برای کسب اطلاعات درباره دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

با توجه به تقاضای زیاد داوطلبان جهت نام نویسی در کنکور سراسری 96  و برای آشنایی بیشتر داوطلبان با تمامی مسائل مربوط به کنکور سراسری 96 در این مقاله علاوه بر ارائه اطلاعاتی از جمله تاریخ و نحوه ثبت نام کنکور سراسری 96 ، زمان اعلام نتایج  کنکور سراسری96 ، به طور مفصل به بررسی دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 هم پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از دفترچه راهنمای ثبت نام کنکورسراسری 96  و نحوه دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 ادامه مطالب را دنبال کنید.

تاریخ و نحوه ثبت نام کنکور سراسری 96

در خصوص تاریخ و نحوه ثبت نام در کنکور سراسری سال 96 به اطلاعتان می رسانیم که طبق روال هرساله داوطلبان می بایست  در بهمن ماه به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند و کارت اعتباری خود را دریافت نمایند. تاریخ ثبت نام کنکور 96 هم از از اواسط بهمن ماه آغاز و تا اواخر بهمن ماه ادامه خواهد داشت و زمان در نظر گرفته شده برای برگزاری کنکور سراسری 96 هم در اواسط تیرماه خواهد بود . برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری 96 می توانید در کانال تلگرام سبزتدریس عضو شوید و یا با مرکز مشاوره تلفنی سبزتدریس تماس بگیرید.

تاثیر معدل در کنکور سراسری 96

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از داوطلبان کنکوری را به خود درگیر کرده است آگاهی از میزان تاثیر معدل در کنکور 96 می باشد که در  این خصوص باید بگوییم که معدل در کنکور سراسری 96 تاثیر مثبت خواهد داشت نه قطعی به این صورت که جمع نمرات  سال سوم دبیرستان  داوطلبان تاثیر 25 درصدی مثبت بر روی کارنامه قبولی داوطلبان کنکور سراسری 96 خواهد داشت.

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 96

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 96 به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد که داوطلبان تمامی با مطالعه این دفترچه از تمامی اطلاعات مربوط به مراحل ثبت نام کنکور سراسری 96 ، چگونگی ثبت نام کنکور سراسری 96 و …آگاهی لازم را بدست آورند بنابراین در صورتی که خواستار شرکت در کنکور سراسری 96 هستید توصیه می کنیم برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص شرایط و مراحل ثبت نام کنکور سراسری 96  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 را تهیه و با دقت به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 96 بپردازید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال 96

نحوه استفاده از دفترچه ثبت نام کنکور سراسری به این صورت است که در دفترچه راهنما لیست رشته های کنکور سراسری 96 ، کد رشته محل و همچنین ظرفیت پذیرش رشته های کنکور سراسری 96 ارائه شده است بنابراین با توجه به این اطلاعات می بایست رشته های مورد نظر خود را پس از بررسی های لازم  انتخاب کنید. برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری سال 96  روی لینک زیر کلیک کنید :

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 

 

زمان اعلام نتایج  کنکور سراسری 96

حدود یک ماه پس از برگزاری کنکور سراسری 96 یعنی در مرداد ماه نوبت به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96 می رسد که در این مرحله اسامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مشخص خواهد شد اما آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله مجاز به انتخاب رشتهه نشده اند می توانند  در  تکمیل ظرفیت سراسری و تکمیل ظرفیت کنکور آزاد اقدام به انتخاب رشته نمایند . برای انجام  انتخاب رشته کنکور سراسری 96  و معرفی بهترین منابع کنکور 96  با مشاوران سبزتدریس تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات درباره دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در ...