خانه / مشاوره تحصیلی / مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

برای مشاوره تلفنی کنکور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور-9099071647

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت و توسعه تکنولوژی در زندگی و همچنین گسترش وسایل ارتباطات جمعی از جمله اینترنت که مهمترین آن به شمار می رود شاهد اقدامات پیشرفته دیگری هم بوده ایم که مهمترین آن مشاوره های غیر حضوری به گونه های مختلف از جمله اینترنتی ،تلفنی و …می باشد. مشاوره های گوناگونی در زمینه های خانوادگی،اجتماعی،تحصیلی و… انجام می گیرد اما با توجه به آزمون کنکور که هرساله شاهد اتفاق افتادن آن هستیم باید بگوییم که از میان دیگر مشاوره های تحصیلی، مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور  در سال های اخیر کانون توجه بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است که دلیل آن را می توان به افزایش تعداد متقاضیان شرکت کننده در کنکور در مقاطع مختلف تحصیلی و مفهومی تر شدن سوالات کنکور و عدم آگاهی داوطلبان در خصوص برنامه ريزی کنکور 96 و مسائل بعد از آن دانست که در این مطلب سعی داریم به توضیح ابعاد مختلف  مشاوره تلفنی کنکور بپردازیم.

مشاوره تلفنی کنکور  

بسیاری از داوطلبان برای پیشبرد اهداف خود و قرار گرفتن در مسیر موفقیت، خود به  تنهایی نمی توانند برای کنکور برنامه ریزی انجام دهند و مطابق برنامه ریزی خود پیش بروند به همین دلیل به وجود یک مشاور و یک راهنمای تحصیلی نیاز بیشتری احساس می کنند. به همین دلیل علاوه بر مشاوره های تحصیلی حضوری در سال های اخیر شاهد مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور هم بوده ایم که به صورت تلفنی با استفاده از  مشاوره تحصیلی  که مشاوران در اختیار داوطلبان قرار می دهند به راحتی می توان از نحوه ی صحیح برنامه ریزی کنکور ، تاریخ ثبت نام کنکور سراسری ، منابع کنکور ،  مشاوره کنکور و دیگر مسائل تحصیلی آگاه شد.

برنامه ریزی تلفنی کنکور به چه شکل می باشد؟

با توجه به حساس بودن کنکور و سختگیری های آن برای پذیرش داوطلبان به دانشگاه بدون شک موفقیت در این آزمون نیازمند یک برنامه ریزی اصولی می باشد که بسیاری از داوطلبان ترجیح می دهند در این زمینه از مشاور تحصیلی کمک بگیرند. با توجه به این که مشاوره تلفنی کنکور در میان دیگر مشاوره ها طرفدار بیشتری پیدا کرده است به همین دلیل امکان دسترسی به این گونه مشاوره ها برای همه ی افراد در هر نقاطی از کشور فراهم است و داوطلبان در سراسر دنیا به صورت تلفنی این امکان را خواهند داشت که با مشاوران مجرب و با تجربه در زمینه تحصیلی در ارتباط باشند و از انجام یک برنامه ریزی تلفنی کنکور به شکل صحیح اطمینان حاصل کنند و از یک مشاور تلفنی در موارد گوناگون تحصیلی مشاوره بگیرند.

برنامه ریزی تحصیلی تلفنی در زمینه های مختلف تحصیلی 

مشاوران تلفنی در مشاوره تلفنی کنکور  داوطلبان را در تمامی مسائل مربوط به مشاوره کنکور  معرفی بهترين آزمون آزمايشی و بهترین کتاب های کمک درسی کنکور ، آموزش شیوه های صحیح مطالعه، آموزش تکنیک های تست زنی، مقابله با استرس و اضطراب، آموزش شیوه های تقویت حافظه ، راهنمایی در خصوص انتخاب رشته و دیگر مسائل یاری می کنند. یکی دیگر از مزیت های مشاوره تلفنی کنکور  این است که داوطلبان در هر ساعت از شبانه روز امکان تماس و مشاوره تلفنی را خواهند داشت که در مشاوره های حضوری این امکان وجود نخواهد داشت.

مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری ؟

مشاوره تلفنی کنکور و یا مشاوره های حضوری در زمینه های تحصیلی به ویژه کنکور در سال های اخیر  به بسیاری از داوطلبانی که از نحوه ی مطالعه دروس به صورت کنکوری و یا نحوه انجام انتخاب رشته و یا … اطلاعات کافی نداشته اند و یا دچار سردرگمی شده اند کمک شایانی در جهت هدایت داوطلبان کرده است.اما انتخاب مشاور به صورت حضوری و یا تلفنی بستگی به شرایط داوطلبان خواهد داشت. بسیاری از داوطلبان کنکوری به دلیل زندگی در مناطق دور افتاده که امکان دسترسی به مشاور تحصیلی را ندارند بدون شک مشاوره تلفنی کنکور را انتخاب می کنند و بسیاری دیگر به دلیل شاغل بودن و یا نداشتن وقت کافی برای مشاوره حضوری ترجیح می دهند به صورت تلفنی با مشاوران در ارتباط باشند و از راهنمایی آنها استفاده کنند.ضمن اینکه داوطلبان در هر ساعت از شبانه روز امکان ارتباط با مشاوران به صورت تلفنی را خواهند داشت و نیازی به صرف هزینه برای رفت و آمد در مشاوره تلفنی وجود نخواهد داشت.

 

برای مشاوره تلفنی کنکور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور-9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کانال تلگرام مشاوره تحصیلی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور ...