خانه / تیزهوشان / منابع آزمون تیزهوشان 96

منابع آزمون تیزهوشان 96

بهترین منابع آزمون تیزهوشان 96

منابع تیزهوشان 96

منابع آزمون تیزهوشان 96

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

با توجه به رقابت چشمگیر میان دانش آموزان پایه ششم و نهم برای قبولی در آزمون تیزهوشان و تحصیل در اینگونه مدارس، بسیاری از دانش آموزان این روز ها به دنبال بهترین منابع تیزهوشان 96 برای کسب آمادگی بیشتر و قبولی در آزمون تیزهوشان هستند که متاسفانه باید بگوییم که تعداد زیادی  از دانش آموزان به اشتباه و از روی عدم آگاهی منابعی را مورد مطالعه قرار می دهند که نه تنها هیچ کمکی به قبولی آنها در این آزمون نمی کند بلکه خیلی از این دانش آموزان به بهانه ی مطالعه منابع کمک آموزشی مرتبط با این آزمون از بهترین منابع آزمون تیزهوشان که در واقع همان کتب درسی آنهاست دور می شوند. اما جای هیچگونه نگرانی نیست و برای انتخاب بهترین منابع کمک آموزشی آزمون تیزهوشان مشاوران سبزتدریسدر این مقاله مناسب ترین و جامع ترین منابع را به شما داوطلبان عزیز معرفی خواهند کرد.

اصلی ترین منابع آزمون تیزهوشان 96

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم بهترین و مناسب ترین منابع برای مطالعه و کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان 96 در درجه اول کتب درسی می باشد. به همین برای آمادگی کامل در این آزمون پیشنهاد مشاوران سبزتدریس در ابتدا مطالعه دقیق و عمیق کتب درسی و تسلط کامل بر این کتاب هاست. دلیل تاکید ما بر مطالعه کتب درسی به این خاطر است که تمامی کتاب های کمک آموزشی تهیه شده در کلیه ی انتشارات نسخه برداری از کتب درسی است و در واقع کتاب های درسی را منبع اصلی تهیه اینگونه کتاب های کمک آموزشی قرار می دهند.

اما این به این معنی نخواهد بود که شما دانش آموزان را از تهیه کتاب های کمک آموزشی تیزهوشان منع کنیم در واقع هدف اصلی ما این است که ابتدا منابع تیزهوشان اصلی که همان کتب درسی شماست را به شما معرفی کنیم اما پیشنهاد بعدی مشاوران سبزتدریس  پس از معرفی اصلی ترین منابع تیزهوشان، معرفی مناسب ترین  کتاب های کمک آموزشی تیزهوشان است اما نه هر کتابی.برای آگاهی از بهترین کتاب های کمک آموزشی پیشنهاد می کنیم ادامه مطالب را دنبال کنید.

معرفی بهترین منابع آزمون تیزهوشان 96 پایه ششم و نهم

در سال های اخیر با توجه به تقاضای بسیاری از دانش آموزان که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان شده اند، بسیاری از انتشارات هم در همین راستا اقدام به تهیه کتاب های کمک آموزشی نموده اند اما برای جلوگیری از انتخاب این کتاب های کمک آموزشی که بسیاری از آنها مناسب و  جامع نیستند و صرفا جنبه تجاری دارند پیشنهاد می کنیم کتاب هایی که جامع و معتبرتر هستند را تهیه کنید و مورد مطالعه قرار دهید که  در ادامه مطالب مشاوران سبزتدریس فهرستی از بهترین منابع آزمون تیزهوشان را گرد آوری کرده اند که تهیه این کتاب ها را برای مطالعه  به شما توصیه می کنیم.همچنین میتوانید برای برنامه ریزی آزمون تیزهوشان و همچنین آگاهی از زمان دقیق  ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96  و  ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96  نیز با  مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس  تماس حاصل نمایید.

برای معرفی منابع تیزهوشان  پایه ی ششم و نهم ما به شما کتاب های کمک آموزشی انتشارات خیلی سبزرا به دلیل داشتن ادبیاتی دوستانه تر و عامیانه تر برای درک بهترمطالب توصیه می کنیم.همچنین علاوه بر کتب کمک درسی انتشارات سبز ما به شما انتشارات فتحی انتشارات گامی تا فرزانگان انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی را هم پیشنهاد می کنیم.

انتشارات خیلی سبز (شامل 6کتاب پایه ششم دبستان از جمله قرآن،ریاضی،فارسی،هدیه های آسمان،علوم،تفکر و پژوهش و مطالعات اجتماعی میباشد). علوم نهم این انتشارات 390صفحه به همراه نمونه سوال های آزمون تیزهوشان با پاسخ های تشریحی مناسب می باشد. انتشارات خیلی سبز: علوم نهم این انتشارات شامل 390 صفحه به همراه نمونه سوال های آزمون تیزهوشان با پاسخ های تشریحی مناسب می باشد.همچنین این انتشارات علاوه بر علوم دیگر کتاب های کمک آموزشی پایه نهم را نیز دارا می باشد.

انتشارات فتحی(کتاب علوم انتشارات فتحی کتاب جامعی جهت پرورش استعدادهای دانش آموزان طراحی شده است .این کتاب شامل درس نامه و تست در هر فصل می باشد که دانش آموزان می توانند با استفاده از این کتاب به سطح علمی بالایی دست پیدا کنند).

انتشارات گامی تا فرزانگان (کتاب علوم این انتشارات شامل 14فصل می باشد که در پایان هر فصل  نکات کلیدی و چهارگزینه ای به همراه پاسخ های تشریحی جمع آوری شده است.

انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی (کتاب ریاضی پایه ششم این انتشارات 8 فصل می باشد که شامل سوالات 4گزینه ای و پاسخ های تشریحی است.)

از دیگر کتاب های کمک آموزشی جامع جهت مطالعه در کنار کتاب های درسی می توان به انتشارات گاج اشاره نمود که کتاب های کمک آموزشی پایه نهم از جمله ریاضی، مطالعات اجتماعی،علوم و… را دارا می باشد.

ضرایب دروس منابع آزمون تیزهوشان 96 و تعداد سوالات آزمون تیزهوشان 96

ضرایب دروس پایه ششم :

1-آموزش قرآن و هدیه آسمان                 10سوال       ضریب 2

2-فارسی مهارت (خواندن و نوشتن)       15سوال       ضریب 2

3-مطالعات اجتماعی                               5 سوال        ضریب 1

4-تفکر و پژوهش                                    5 سوال        ضریب 1

5-علوم تجربی                                        15سوال       ضریب 2

6-ریاضی                                               20 سوال       ضریب 3

ضرایب دروس پایه نهم 96 : 

1-قرآن و معارف اسلامی (آموزش قرآن و هدیه های آسمان)8   سوال      ضریب 2

2-زبان و ادبیات فارسی                                                   15  سوال         ضریب 2

3-مطالعات اجتماعی (تاریخ ،جغرافیا،مدنی)                   15  سوال         ضریب 1

4-علوم تجربی                                                                17  سوال         ضریب 2

5-ریاضی                                                                        20  سوال         ضریب 3

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 – 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 -97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...