خانه / کنکور و مدارس / برنامه ریزی تلفنی کنکور

برنامه ریزی تلفنی کنکور

سبزتدریس، مرکز برنامه ریزی تلفنی کنکور

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره برنامه ریزی تلفنی کنکور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

با توجه به اهمیت کنکور در زندگی و سرنوشت ساز بودن آن، طی سال های اخیر شاهد شرکت متقاضیان زیادی در مقاطع تحصیلی مختلف در کنکور بوده ایم و با توجه به مفهومی تر شدن سوالات کنکور نسبت به سال های پیش اقدامات فراوانی جهت موفقیت داوطلبان در کنکور انجام شده که از جمله آنها می توان به گردآوری کتاب های کمک درسی،تشکیل کلاس های تقویتی در موسسات ،گردآوری دی وی دی های کنکوری و … اشاره کرد اما اقدامات دیگر و خلاقانه تری هم در جهت راهنمایی و هدایت بیشتر داوطلبان در کنکور در مقاطع گوناگون هم صورت گرفت که داوطلبان در مقاطع مختلف بتوانند با مشاوران تحصیلی با تجربه در ارتباط باشند.

حتی کسانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند و هیچ گونه دسترسی به مشاوران تحصیلی، آگاهی از منابع کنکور ،آگاهی از کتاب های کمک آموزشی و …ندارند به همین جهت اقداماتی در جهت اشاعه و گسترش مشاوره تحصیلی برای داوطلبان در مقاطع تحصیلی مختلف در نظرگرفته شد از جمله مشاوره های تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی آنلاین شکل گرفت که داوطلبان برای آگاهی از بسیاری از مسائل درسی بتوانند با بهترین مشاوران بدون نیاز به ملاقات حضوری و تنها به صورت تلفنی در ارتباط باشند. مشاوره تحصیلی تلفنی در حال حاضر از بهترین و پر طرفدار ترین مشاوره ها نه تنها در زمینه تحصیلی بلکه در تمامی زمینه ها به شمار می رود.

 

برنامه ریزی تلفنی کنکور به صورت اصولی و کاربردی

پس از تعیین هدف شما نیازمند یک برنامه ریزی اصولی و کاربردی جهت موفقیت در کنکور خواهید بود. اما چه برنامه ای ؟ برنامه ای که بتواند قبولی شما در کنکور را تضمین کند.به عبارت دیگر برنامه ای که در آن شیوه های درست مطالعه، زمان مطالعه، منابع کمک آموزشی مناسب جهت مطالعه، میزان استراحت ،مهارت تست زنی و… در آن گنجانده شده باشد.اکنون ممکن است این سوال برای شما داوطلبان کنکوری بوجود بیاید که چه برنامه ای می تواند قبولی در کنکور را تضمین کند؟در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برنامه ریزی جامع و کاربردی سبب استفاده درست از زمان جهت مطالعه،دقت و نظم بیشتر در مطالعه،افزایش یادگیری خواهد شد.

بنابراین هنگامی که داوطلب با برنامه ی اصولی پیش برود قطعا به دور از استرس و اضطراب و با انگیزه و علاقه مضاعفی به مطالعه می پردازد که بدون شک نتیجه آن کسب قبولی و دستیابی به هدف مورد نظر خواهد بود.داوطلبانی که به تنهایی نمی توانند برای خود برنامه ریزی کنکور را انجام دهند، می توانند به صورت تلفنی با مشاوران در ارتباط باشند و برای برنامه ریزی تلفنی اصولی کمک بگیرند.

 

در چه مواردی می توان از برنامه ریزی تلفنی کنکور استفاده کرد؟

شما داوطلبان در هر مقطعی در صورتی که از نحوه صحیح برنامه ریزی اطلاعی ندارید و یا نمی توانید طبق برنامه ای که خودتان طراحی کرده اید پیش ببرید و یا به دلایل گوناگونی از جمله استرس،عدم تمرکز،بی انگیزه گی نمیتوانید اقدام به مدیریت اینگونه مشکلات کنید بهترین راه برای حل این مسئله راهنمایی گرفتن از مشاوران تحصیلی با تجربه می باشد که بدون نیاز به ملاقات حضوری می توانید به صورت تلفنی از راهنمایی مشاوران جهت طراحی یک برنامه ریزی اصولی و کاربردی استفاده کنید.

البته مشاوران تلفنی در زمینه های دیگر تحصیلی هم از جمله  آموزش روش های صحیح مطالعه دروس ،معرفی کتاب های آموزشی و کمک آموزشی جامع ،آموزش و تقویت مهارت های تست زنی،خلاصه نویسی و نکته برداری،آموزش راه های تقویت حافظه و راه های مقابله با اضطراب ،طراحی برنامه درسی هفتگی و ماهانه ،اعلام تاریخ دقیق ثبت نام کنکور سراسری ،نتایج کنکور و … می پردازند.

 

 برنامه ریزی تلفنی کنکور و مزایای آن

برنامه ریزی تلفنی کنکور مزیت های زیادی دارد که از جمله این مزیت ها می توان به عدم محدودیت مکانی و زمانی  پرداخت هزینه کمتر و به صرفه تر در قبال مشاوره حضوری، صرفه جویی در هزینه رفت و آمد،صرفه جویی در وقت به خصوص برای افرادی که شاغل هستند و یا امکان مشاوره حضوری در بیرون از محیط کار و یا خانه را ندارند، همچنین برای داوطلبانی که در مناطق محروم زندگی می کنند و به مشاوره تحصیلی دسترسی ندارند می توانند به صورت تلفنی یک برنامه ریزی جامعی داشته باشند.مشاوران مجرب سبزتدریس آماده ارائه هرگونه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی بصورت تلفنی به شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز می باشد.

برای کسب کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی تلفنی کنکور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...