خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 پایه نهم به دهم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

هر ساله آزمون تیزهوشان برای دانش آموزان پایه نهم به دهم در مدت زمان معینی برگزار می گردد که تنها شرط اصلی برای ورود به مدارس تیزهوشان قبولی دانش آموزان در آزمون تیزهوشان می باشد.ضمن اینکه دانش آموزان می بایست جهت شرکت در آزمون تیزهوشان اطلاعات لازم در خصوص انتشار دفترچه راهنما، نحوه ی ثبت نام، مهلت ثبت نام، زمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری آزمون را کسب نمایند که اطلاعات لازم را در خصوص موارد ذکر شده را در ادامه مطلب در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

چگونگی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

دانش آموزان توجه داشته باشید که جهت آگاهی از زمان ثبت نام و مهلت آن،صدور کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و همچنین تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آن نیازی به ملاقات حضوری جهت انجام ثبت نام در مدارس مربوطه نمی باشد و مراحل ذکر شده از طریق اینترنت امکان پذیر خواهد بود.کارت آزمون نیز معمولا 10 روز قبل از برگزاری آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه سوالات آزمون به دو بخش سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تقسیم می شود و 80 درصد نمره ی آزمون را سوالات استعداد تحصیلی و 20 درصد نمره ی آزمون را سوالات استعداد تحلیلی به خود اختصاص می دهد.

 

ضرایب دروس در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

1-قرآن و معارف اسلامی (آموزش قرآن و هدیه های آسمان)       8   سوال         ضریب 2

2-زبان و ادبیات فارسی                                                   15  سوال         ضریب 2

3-مطالعات اجتماعی (تاریخ ،جغرافیا،مدنی)                          15  سوال         ضریب 1

4-علوم تجربی                                                              17  سوال         ضریب 2

5-ریاضی                                                                    20  سوال         ضریب 3

 

معرفی کتاب های کمک آموزشی تیزهوشان نهم به دهم 96

برای کسب موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان به دانش آموزان پایه نهم به دهم توصیه می کنیم که علاوه بر داشتن یک برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان و مطالعه کتاب های درسی، از کتاب های کمک آموزشی هم جهت تسلط بیشتر بر روی مطالب استفاده نمایند.بدین ترتیب در ادامه مطلب به معرفی کتاب های کمک آموزشی پرداخته ایم.

انتشارات خیلی سبز: علوم نهم این انتشارات شامل 390 صفحه به همراه نمونه سوال های آزمون تیزهوشان با پاسخ های تشریحی مناسب می باشد.همچنین این انتشارات علاوه بر علوم دیگر کتاب های کمک آموزشی پایه نهم را نیز دارا می باشد.

 

    

 

از دیگر کتاب های کمک آموزشی جامع جهت مطالعه در کنار کتاب های درسی میتوان به انتشارات گاج اشاره نمود که کتاب های کمک آموزشی پایه نهم از جمله ریاضی، مطالعات اجتماعی،علوم و… را دارا می باشد.

 

                                                                    

 

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

1-دانش آموزان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان 96 پایه نهم به دهم ملزم به پرداخت 15 هزار تومان مبلغ ثابت به شماره حساب بانک ملی(شعبه تعیین شده از سوی مدرسه) برای شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان می باشند. همچنین مهلت پرداخت مبلغ فوق تا 7 روز پس از زمان تعیین شده ادامه خواهد داشت.

2-تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان.

3-ارائه عکس داوطلب جهت صدور کارت ورود به جلسه.

 

تاریخ ثبت نام و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97

زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم هر ساله به صورت اینترنتی در اسفند ماه انجام می شود. همچنین تاریخ در نظر گرفته شده جهت برگزاری آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم طبق سال های گذشته در اردیبهشت ماه خواهد بود.

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 – 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 -97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...