خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96

ثبت نام تیزهوشان 96 پایه ششم به هفتم

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

هرساله آزمون تیزهوشان در پایه ششم به هفتم در زمان مشخصی انجام می گیرد و دانش آموزان جهت ورود به مدارس تیزهوشان و تحصیل در این مدارس می بایست ابتدا در آزمون ورودی قبولی کسب نمایند تا بتوانند به این مدارس راه پیدا کنند.بدین ترتیب نویسندگان مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس برای داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان 96 پایه ششم به هفتم اطلاعاتی در خصوص نحوه ی ثبت نام ، مهلت ثبت نام ، زمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 96 – 97 در اختیار قرار دادند که در ادامه خواهید خواند.

 

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97

داوطلبان توجه داشته باشید که نحوه ی ثبت نام در آزمون تیزهوشان،دریافت کارت ورود به جلسه،و مراحل دیگر به صورت اینترنتی انجام می شود و برای انجام این مراحل نیازی به حضور در مدرسه نخواهد بود.ضمن اینکه جهت دریافت کارت ورود به جلسه می توانید 10 روز پیش از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی دریافت نمایید.برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار درباره تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97 می توانید در کانال تلگرام سبزتدریس عضو شده و یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.برای عضویت کلیک کنید

 

معرفی منابع درسی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97

در آزمون تیزهوشان 96 پایه ششم به هفتم سوالات طرح شده در آزمون برای ورود به پایه هفتم از کتاب های درسی پایه ششم ابتدایی می باشد.همچنین با توجه به اینکه سوالات آزمون تیزهوشان 96 – 97 به 2 دسته تقسیم می شود که دسته اول شامل سوالات استعداد تحصیلی و دسته دوم شامل سوالات استعداد تحلیلی می باشد بدین ترتیب  80 درصد نمره ی آزمون را سوالات استعداد تحصیلی و 20 درصد نمره ی آزمون را سوالات استعداد تحلیلی به خود اختصاص می دهند. به همین جهت در قسمت زیر ابتدا به معرفی منابع درسی آزمون ورودی هفتم پرداخته ایم.     

1-فارسی (مهارت های خوانداری و نوشتاری)                       5-آموزش قرآن

2-کتاب کار تفکر و پژوهش                                              6-کتاب کار و فناوری

3-مطالعات اجتماعی                                                    7-علوم تجربی

4-هدیه های آسمان                                                    8-ریاضی

 

ضرایب دروس پایه در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96

اگر هنوز در مرحله برنامه ریزی آزمون تیزهوشان قرار دارید، باید بدانید که آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ماهیتی چهار گزینه ای دارند و در مجموع شامل 70 سوال تستی می باشند و 100 دقیقه زمان جهت پاسخگویی به سوالات در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.ضمن اینکه به ازای هر سوال درست 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی در نظر گرفته خواهد شد.

1-آموزش قرآن و هدیه آسمان                   10سوال       ضریب 2

2-فارسی مهارت (خواندن و نوشتن)           15سوال       ضریب 2

3-مطالعات اجتماعی                              5 سوال        ضریب 1

4-تفکر و پژوهش                                   5 سوال        ضریب 1

5-علوم تجربی                                      15سوال       ضریب 2

6-ریاضی                                            20 سوال       ضریب 3

 

معرفی کتاب های کمک آموزشی در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97

انتشارات خیلی سبز :شامل 6کتاب پایه ششم دبستان از جمله قرآن،ریاضی،فارسی،هدیه های آسمان، علوم، تفکر و پژوهش و مطالعات اجتماعی می باشد. به دلیل ادبیاتی دوستانه تر و عامیانه تر این کتاب به عنوان کتاب کمک آموزشی مناسب توصیه می شود.

 

 

انتشارات فتحی: کتاب علوم انتشارات فتحی کتاب جامعی است که جهت پرورش استعدادهای دانش آموزان طراحی شده است .این کتاب شامل درس نامه و تست در هر فصل می باشد که دانش آموزان می توانند با استفاده از این کتاب به سطح علمی بالایی دست پیدا کنند.

 

                                 

 

انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی (کتاب ریاضی پایه ششم این انتشارات شامل 8 فصل،دارای سوال های چهار گزینه ای به همراه جواب می باشد).

                         

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97

دانش آموزان علاقمند برای شرکت و ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 پایه ششم به هفتم ملزم به پرداخت 15هزار تومان مبلغ ثابت به شماره حساب بانک ملی(شعبه تعیین شده از سوی مدرسه ) و همچنین برای شرکت در آزمون ورودی  تیزهوشان پایه ششم به هفتم می باشند.

درنظر داشته باشید برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان عکس و فرم تقاضانامه نیز باید آماده و ارسال شود.

 

زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97

طبق روال سال های گذشته داوطلبان علاقمند جهت شرکت در آزمون تیزهوشان در اسفند ماه به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام می نمودند اما در حال حاضر تاریخ معینی از ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 مشخص نشده است. اما طبق روال سال های اخیر تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان غالبا در اردیبهشت ماه خواهد بود.

برای کسب بیشتر درباره ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 – 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان زرند 96 -97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...