خانه / کنکور و مدارس / بهترین منابع کنکور تجربی 96

بهترین منابع کنکور تجربی 96

کتابهای کمک درسی و منابع کنکور تجربی 96

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره منابع کنکور تجربی 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

همانطور که میدانید مهمترین عامل برای موفقیت در کنکور، برنامه ریزی برای بالابردن سطح علمی و مهارت تست زنی هست که شما باید علاوه بر تسلط بر روی کتاب های درسی ،از کتابهای کمک آموزشی هم جهت تقویت و آمادگی بیشتر جهت شرکت در آزمون استفاده کنید.به همین دلیل برای آن دسته از داوطلبینی که آشنایی زیادی با کتابهای کمک آموزشی ندارند کتابهای آموزشی جامعی رو معرفی خواهیم کرد.

 

منابع دروس تخصصی کنکور تجربی 96:

 

منابع کنکور تجربی 96 درس زیست شناسی

منابع کنکور تجربی 96

با توجه به اینکه درس زیست شناسی یکی از درس های مهم در منابع کنکور تجربی به شمار میره پس توصیه میشه که علاوه بر کتاب درسی در کنار آن از کتاب های کمک آموزشی از جمله فاگوزیست استفاده کنید .این کتاب برخلاف حجم زیادی که داره اما با زبان ساده ای نوشته شده که خوندنش پیشنهاد میشه.از جمله کتابهای کمک آموزشی دیگر میتوان کتاب همایش دکتر عمارلو رو نام برد .همچنین برای تقویت تست زنی هم میتوانید از کتابهای نشر الگو هاشمی که تست های زیادی داره استفاده کنید.همچنین یکی از کتابهای جامع در خصوص ژنتیک ،کتاب ژنتیک آرام فر از انتشارات تخته سیاه رو تهیه کنید و کتاب زیست گیاهی انتشارات تخته سیاه هم درخصوص ماحث گیاهی کتابیه که توصیه میشه.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس فیزیک

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-96

با توجه به اینکه درس فیزیک جزو درسهای یادگیری به حساب میاد به همین دلیل تسلط روی این کتاب نیازمند حل تمرین بسیاریست .یعنی بعد از تسلط روی کتاب درسی شما باید برای آماده سازی خودتون از کتابهای کمک آموزشی هم استفاده کنید که ما برای شما تعدادی از کتابهای درسی رو عنوان خواهیم کرد.درسنامه های گاج نقره ای یکی از کتابهاییست که خوندنش پیشنهاد میشه .این کتاب تست های کنکوری هم شامل میشه و اما برای تست های تالیفی میتونید از کتاب نشر الگو استفاده کنید.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس شیمی

منابع کنکور تجربی 96 شیمی

یکی از درسهایی که اهمیت زیادی برای دانش آموزان رشته ی تجربی داره درس شیمی هست که درصد بالا در این درس تاثیر زیادی در قبولی داره .به همین  دلیل ما به شما کتاب کمک آموزشی شیمی مبتکران رو که به عنوان یک منبع آموزشی جامع  هست رو معرفی میکینم . ازدیگر کتابهای کمک آموزشی دیگر میتوان کتاب خیلی سبز رو توصیه کرد که با زبان روان و ساده ای نوشته شده ومطالب رو به راحتی توضیح داده و به هیج وجه دچار خستگی و دلزدگی نمیشید.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس ریاضی

ریاضی جزو درس هاییه که دانش آموزان رشته ی تجربی معمولا ارتباط خوبی باهاش برقرار نمیکنن و یه سری از دانش آموزان در یادگیری این درس  دچار مشکل میشن.و غالبا دانش آموزان در یادگیری این درس به 3 گروه ضعیف ،متوسط و قوی تقسیم میشن .ولی اصلا جای نگرانی نیست و برای این 3گروه کتابهای مخصوصی جمع آوری شده که میشه با مطالعه ی این کتابها درصد های قابل قبولی رو از این درس به خودتون اختصاص بدید.ما به آن دسته از داوطلبانی که در این درس ضعیف هستند کتاب آبی قلم چی و برای دانش آموزان متوسط کتاب جامع مهر وماه و برای دانش آموزان سطح بالاتر کتاب جامع خیلی سبز رو پیشنهاد میکنیم.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس زمین شناسی

%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-96

زمین شناسی درسیه که خیلی از دانش آموزان اهمیت زیادی براش قائل نیستند وبه راحتی ازکنارش عبور میکنن که شاید دلیل ان ناشی از بی علاقگی باشه ولی با همه اینها این درس هم جزو دروسی هست که درکنکور از ان سوال میاد پس به همین دلیل شماباید ااین درس روهم جزو دروس کنکوری بدونید و مطالعه کنید. همچنین میتونید از کتاب هاین مثل زمین شناسی خیلی سبز و کتاب زمین شناسی مهروماه و یا DVDدکتر چلاجور بعنوان کتاب کمک آموزشی استفاده کنید ونتیجه ی مطلوبی بگیرید.

.

کتابهای کمک آموزشی مربوط به دروس عمومی کنکور تجربی 96:

 

منابع کنکور تجربی 96 درس زبان انگلیسی

منابع کنکور 96 زبان انگلیسی

میدونید برای اینکه بتونید درصد بالایی رو در درس زبان انگلیسی به خودتون اختصاص بدید باید دامنه لغاتتون رو بالا ببرید وهمچنین در قسمت های دیگه ی کتاب مثل ریدینگ هم تسلط پیدا کنید.برای همین شما میتونید از کتاب کمک آموزشی جامع مبتکران تالیف شهاب اناری که یکی از بهترین کتاب های کمک درسی آموزشی به شمار میره استفاده کنید.و برای تسلط بیشتر در ریدینگ ما به شما کتاب از متن نترسیم” کیاسالار و برای درک مطلب کتاب به همین سادگی از انتشارات گاج روپیشنهاد میکنیم.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس ادبیات

منابع کنکور 96 ادبیات

با توجه به اینکه ادبیات جزو مهمترین دروس عمومی به شمار میره و نباید به صورت کلی خونده شه و باید تمام قسمت های کتاب که شامل آرایه ،لغات و..به صورت جز به جز خونده بشه به همین دلیل توصیه ما به شما اینه که برای هر بخش کتابهای کمک آموزشی مربوط به اون رو تهیه کنید .برای قسمت تاریخ ادبیات کتاب کلک معلم و برای لغت و املاو آرایه و قرابت معنایی کتاب هامون سبطی  و برای زبان فارسی کتاب نشر الگو و برای تست ادبیات کتاب ادبیات موضوعی گاج پیشنهاد میشود.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس عربی

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-96

برای آن دسته از داوطلبینی که در درک این درس دچار مشکل هستند و سطح ضعیفی دارند پیشنهاد ما کتاب کمک آموزشی  گاج نقره ای ماهینی به همراه لوح فشرده  و برای دانش آموزان سطوح بالاتر کتاب فوت و فن خیلی سبز میباشد.همچنین کتاب جامع عربی همگامان رو هم می تونید به کار ببرید.

 

منابع کنکور تجربی 96 درس دین و زندگی

 

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-96

دانش آموزان توجه داشته باشید که، از مهمترین منابع کنکور برای این درس خود کتاب درسی میباشد یعنی ابتدا باید کتاب رو به صورت کامل و دقیق بخونید و بعد از آن به سراغ کتاب های کمک آموزشی از جمله کتابجامع گاج و کتاب دین و زندگی خیلی سبز بروید .کتاب جامع گاج شامل تست های سراسری و تالیفی میباشد ولی کتاب خیلی سبز با زبانی ساده تر و خلاصه تر نوشته شده است.

 

 

 

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره منابع کنکور تحربی 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

3 نظر

  1. ببخشید فقط یه سوال من برای زیست کتاب درسی +درسنامه خیلی سبز+جزوه معلم وبرای تست جامع گاج رو استقاده می کنم .کتابای ژنتیک وگیاهی آرام فر رو دارم ولی چون گفتن غلط هاش زیاده استفاده نمی کنم برای نظرتون درباره ی کتابای آرام فر مطمعن اید؟واین منایعی که دارم برای درصد 50-60 کافیه؟

    • گروه تدریس سبز

      سلام.سوالتون خیلی کلیه.در کل کسب درصد بالا نیازمند کتاب مناسب هست.کتابی که اول از همه خودتون اون رو متوجه بشید و بتونید با اون پیش برید.می تونید منابع مناسبی هم در مطلب بهترین منابع تجربی مطالعه کنید.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.موفق باشید

  2. ممنون .خوب بود خیال منو هم راحت کردین.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96

زمان و شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ...