خانه / انتخاب رشته / کارنامه سبز کنکور سراسری 96

کارنامه سبز کنکور سراسری 96

بررسی کارنامه سبز کنکور سراسری 96

%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%b3%d8%a8%d8%b2-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%b1%db%8c-95

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره کارنامه سبز کنکور سراسری 96 مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

کارنامه سبز کنکور سراسری 96 نشان دهنده رتبه قبولی داوطلب و رتبه آخرین فرد قبولی در هر رشته می باشد.در مقابل کد رشته انتخابی ستونی تحت عنوان نتیجه وجود دارد که در این ستون اعداد مختلفی را شاهد بودیم.که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

 

– عدد 1 به منزله انتخاب رشته های شرایط خاص می باشد

– عدد 2 به معنی این است که شما در زمان اعلام نتيجه نهايي دست کم در يک کد رشته محل برای انجام مصاحبه به يکي از دانشگاه ها معرفي شده ايد.

– عدد 3  نشان میدهد كه داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابي ، در سهميه مجاز ديگري به جز سهميه نهايي و يا جنسيت ديگر پذيرفته شده است.

– عدد 4 نشان می دهد كه وضعيت علمي و عمومي شما در رشته انتخابی توسط وزارت آموزش و پرورش در دست بررسي است.

– عدد 5 نشانگر آن است كه داوطلب با توجه به ضوابط عمومي گزينش در رشته‌هاي دانشگاه فرهنگيان ود انشگاه تربيت معلم شهيد رجايي امتياز لازم را كسب نکرده و در اولويت جذب قرار نگرفته است اين داوطلبان حداكثر تا تاريخ 20 آبان ماه فرصت دارند تا درخواست بررسي مجدد پرونده را به هسته گزينش آموزش و پرورش استان سکونت خود ارائه کنند. بديهي است به درخواست هايي كه پس از تاريخ فوق ارسال شود ترتيب اثر داده نمی شود.

– عدد 7 به معنی عدم کسب حد نصاب امتياز در مصاحبه تخصصي و يا عدم احراز شرايط (سن ، معدل ، ويژگي هاي جسماني ، … وغيبت در مصاحبه ) مي باشد.

– عدد 8 به معنی قبولی در رشته هاي چندگروهي تک ظرفيتي دانشگاه فرهنگيان ويژه داوطلبان آزاد یا تربيت معلم سابق است که در آن رشته ها پذيرش از گروه آزمايشي که داوطلب آن داراي نمره کل بيشتري بوده است صورت گرفته يا اينکه داوطلب ضوابط انتخاب اين رشته را نداشته است.

 – عدد 9 به این معنی است که وضعيت علمي و عمومي شما دريکي از دانشگاهاي شاهد، دانشگاه بقيه الله(عج) ، دکتري پيوسته بيو تکنولوژي بيمه اکو دانشگاه علامه طباطبايي، غيرانتفاعي رفاه و علوم قضايي و خدمات اداري دادگستري دردست بررسي است.

 

 

زمان انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری 96

در تاریخ 7 مهر ماه 1395 همان طور که سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرده بود، کارنامه سبز یا کارنامه نهایی داوطلبان کنکور سراسری 96 منتشر شد که بعضا با بروز مشکلاتی در بین داوطلبان همراه بود.

 

نمونه کارنامه سبز کنکور سراسری 96

%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%b3%d8%a8%d8%b2-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-95

.

همچنین در کارنامه سبز کنکور سراسری سال 96 این امکان برای داوطلبان در نظر گرفته شده است که اگر امکان قبولی در اولویت های پایین تر برای آنها وجود دارد، بتوانند از این امکان استفاده کنند

و نکته ی بسیار مهم که می تواند باعث خوشحالی داوطلبان باشد این است که امکان صرف نظر از کردن ثبت نام در دانشگاه روزانه ایجاد شده است و داوطلبان با این کار می توانند حتی در صورت قبولی در دانشگاه روزانه از ثبت نام صرف نظر و برای سال آینده برنامه ریزی کنند.

همچنین برای تصحیح اشتباه در انتخاب رشته خود در کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس در ارتباط باشید.

6 نظر

 1. سلام.میشه لطفا این سوال منو جواب بدین.از چیزایی که تو سایتای مختلف دیدم برداشتم اینه که امسال برای انتخاب رشته دانشگاه ازاد نیازی به ثبت نام تو کنکور ازاد نیس.یعنی کافیه فقط توو سراسری ثبت نام کرده باشیم؟میشه بگید درست فک میکنم یا نه؟؟

  • گروه سبز تدریس

   سلام
   شما باید برای ازاد قبض جداگانه هم داشته باشید و صرفا برای سراسری کفایت نمیکنه.

 2. چرا تلفنتونو جواب نمیدید؟

 3. با سلام
  این جمله یعنی چی؟
  “در کارنامه سبز کنکور سراسری سال 95 این امکان برای داوطلبان در نظر گرفته شده است که اگر امکان قبولی در اولویت های پایین تر برای آنها وجود دارد، بتوانند از این امکان استفاده کنند”
  یعنی اگر داوطلبی رشته ای رانتخاب نکرده هنوز هم امکان انتخاب آن را دارد؟

  • گروه تدریس سبز

   سلام.
   باید حتما رشته مورد نظر در انتخاب های شما باشد و شما فقط اولویت را تغییر می دهید.به عنوان مثال اگر اولویت 10 و 12 برای شما امکان قبولی داشته باشد ابتدا اولویت 10 در نظر گرفته میشود و شما میتوانید درخواست دهید تا اولویت 12 بررسی شود

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96

میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96

میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن ...