خانه / کنکور و مدارس / مشاوره کنکور 96

مشاوره کنکور 96

مشاوره برای کنکور 96

%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-96

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره برنامه ریزی کنکور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

در این مطلب قصد داریم درباره برنامه ریزی و مشاوره کنکور 96 بیشتر با شما صحبت کنیم و ارکان و عوامل مهم موفقیت رو یک به یک برای شما توضیح دهیم.

اگر از تابستان برای کنکور 96 شروع نکرده اید، نا امید نشوید

جمله ی معروفی می گه: ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه ست، ما هم میخواهیم صحبتمون رو با این جمله شروع کنیم.

در حال حاضر سه دسته دانش آموز داریم:

 

دسته ی اول، دانش آموزانی که از تابستون شروع کردن و وضعیت خوبی دارنو به حد راضی کننده ای رسیدن، خلاصه از خودشون راضی اند.

دسته ی دوم، با اینکه از تابستون شروع کردن ولی از سالعات مطالعشون، کیفیت مطالعه و … چندان راضی نیستن و به طور کلی تابستونو از دست رفته میبینن. این دسته مدام از جملات ماًیوس کننده استفاده می کنند. در صورتی که واقعا اینطور نیست، آن ها هم نقاط قوتی دارند و باید به جای فکر کردن روی نقاط منفی، و اینکه چه کارهایی نکردند، روی نقاط قوت خودشون تمرکز کنند.

دسته سوم، آن هایی هستند که در تابستان درس نخوانده اند و قصد دارند اکنون با شروع سال تحصیلی،  درس خواندن برای کنکور را شروع کنن، یک اتفاق خوب درباره ی گروه سوم این است که در جایی درس خواندن رو شروع می کنند که برنامه راهبردی آزمون ها با یک شتاب آهسته کار خودش رو شروع کرده  وآن‌ها مي‌توانند با پيوستگي به برنامه‌ي راهبردي و هم‌چنين افزايش ساعت مطالعه، همگام با دانش‌آموزان گروه‌هاي ديگر موفقيت‌هاي قابل توجهي را كسب كنند. این گروه باید بدانند، اكنون زمان توجه به روزهاي گذشته نيست. بايد از الان با جديت شروع كنند و مطمئن باشند” يك شروع خوب و با انگيزه مي‌تواند موفقيت‌هاي شما را دوچندان كند”. در مصاحبه های رتبه های تک رقمی کنکور، کسانی بوده اند که از مهرماه شروع و با انگيزه به مسيرشون ادامه دادند.

اگر با جدیت شروع کنید و با پشتکار و توکل به خدا جلو برید حتما موفق می شوید. دنیا قانون عمل و عکس العمله! پس کسی تلاش کنه صددرصد نتیجه ی تلاششو می بینه، فقط باید یادتون باشه این آخرین فرصته برای شروع از اول … آخرین فرصت برای تغییر سرنوشت ..

خب حالا که مصمم هستی و میخوای تمام تلاشتو کنی تا یه رتبه ی خوب کسب کنی باید فرمول موفقیت تو کنکور رو حفظ کنین:

شرکت در آزمون آزمایشی مناسب + برنامه ریزی درست + منابع خوب + دانستن روش های مطالعه ی صحیح + تلاش و اراده = موفقیت در کنکور سراسری

 

 

داشتن برنامه ی منظم در طول سال کنکور

داوطلبی که می خواهد موفق باشد، حتما برای خودش یک برنامه از پیش تعیین شده داشته باشد. او باید دقیقا بداند که در طول سال چکار میخواهد بکند ، در تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار . به غیر از این ، باید بداند که مثلا در هر ماه پاییز چقدر میخواهد پیشرفت کند یا حتی باید برنامه های هفته های هر ماه را هم بداند. البته باید نحوه ی خوندن برای کنکور روهم بدونیم کنکوری خوندن با خوندن برای مدرسه متفاوت هست. دیگه شما برای یه امتحان تشریحی که اکثر سوالات حفظی هستند قرار نیست بخونین. شما الان باید برای کنکوری بخونین که قرار هست در ۴ساعت به بیش از ۲۰۰ تست مفهومی از مباحث مختلف پاسخ بدین.

%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-96

 

شرکت در آزمون آزمایشی 

کنکور آزمایشی شاخص ارزیابی کارهاست و مثل یک ناظر دقیق، کیفیت اجرای برنامه را کنترل میکند وقتی کنکور آزمایشی می دهیم یک تراز و یک رتبه در هر درس به دست می آوریم . این عددها نقاط ضعف و قدرت ما را نشان می دهند و اگر از مسیر اصلی منحرف شده باشیم کمک می کنند تا به راه راست برگردیم. در نتیجه آزمون به آزمون پیشرفت می کنیم و نقاط ضعفمان را می پوشانیم.

وجود مشاور برای کنکور 96 در کجای این فرمول قرار می گیرد؟

در جزء جزء این فرمول نقش مشاور به شدت حس میشه. یک مشاور تحصیلی خوب میتونه برای شما برنامه ی خوب تدوین کنه ، منابع خوب رو معرفی کنه و هر وقت انگیزه کم اوردید و تلاشتون کم شد به کمک شما بیاد. راه موفقیت در کنکور راه پیچیده ای هست و شاید یک اشتباه کوچیک بتونه کل زحمات شما رو از بین ببره. پس داشتن یک راهنما و همراه میتونه به شما کمک کنه که مسیر رو درست پیش برید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96

زمان و شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ...