خانه / اخبار انتخاب رشته / نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد سال 95

%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-95

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره نتایج دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

طبق آخرین اظهارات سخنگوی دانشگاه آزاد نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 1 مهرماه و در روز پنج شنبه اعلام خواهد شد.

دکتر علوی فاضل، اظهار کرد:‌ بر اساس اینکه ما از نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه استفاده می‌کنیم و سازمان سنجش طی اطلاعیه‌ای ۳۱ شهریورماه را زمان اعلام نتایج مشخص کرده است، ما هم روز بعد از آن یعنی اول مهر ماه نتایج‌ را اعلام خواهیم کرد. داوطلبان می‌توانند از روز شنبه، سوم مهرماه با مراجعه به واحد دانشگاهی محل پذیرش نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

امکان ثبت نام در رشته های بدون آزمون تا تاریخ ۹ مهرماه

وی همچنین در خصوص رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه‌آزاد اسلامی تا ۹ مهرماه باز است و متقاضیان می توانند تا تاریخ مذکور با مراجعه به این سامانه نسبت به ثبت نام اقدام و درهمان روز جهت پذیرش به واحد دانشگاهی منتخب مراجعه کنند.

وی همچنین گفت: پذیرفته‌شدگانی که از مرحله آزمون سراسری و رشته‌های بدون آزمون پذیرش گرفته‌اند، از روز شنبه سوم مهرماه می‌توانند برای ثبت نام مراجعه کنند و توصیه می‌کنم با توجه به زمان اعلام نتایج و آغاز سال تحصیلی هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و مدارک مورد نیاز را که شامل کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک تحصیلی پایان مقطع قبلی است، به همراه داشته باشند.

علوی فاضل افزود: دانش‌آموزانی که در شهریورماه دوره دبیرستان خود را به اتمام رسانده و گواهی پیش دریافت کرده‌اند، می‌توانند با اخذ گواهی مورد تأیید آموزش و پرورش برای ثبت نام اقدام کنند.

کاهش ۵۰ درصدی شهریه برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه‌ آزاد اسلامی گفت: با وجود اینکه برخی رشته‌های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون گروه غیر پزشکی مورد تاکید برای توسعه در نقشه جامع علمی کشور هستند، اما استقبال داوطلبان از این رشته‌ها کاهش یافته است به همین دلیل دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ایجاد رغبت برای داوطلبان اقدام به کاهش حداکثر ۵۰ درصدی شهریه این رشته‌ها کرده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی95 دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام  بدون آزمون دوره کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) دانشگاه آزاد اسلامی نیمسال اول 95-96 مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس مشاوره دهنده تخصصی انتخاب رشته کنکور آزاد، سراسری، علمی کاربردی ...