خانه / اخبار کارشناسی ارشد و دکتری / مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزاد 95

مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزاد 95

مدارک و شهریه مورد نیاز برای ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد آزاد 95 – 96

%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af-95

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

.

تمامی پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال 95 – 96 برای انجام ثبت نام حضوری می بایست در روز های شنبه و یکشنبه 27 و 28 شهریورماه در دانشگاه های مورد نظر ثبت نام نمایند.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته 

1 – اصل مدرک کارشناسی یا لیسانس (لیسانس صادر شده از دانشگاه آزاد و یا هر دانشگاه خارجی و داخلی که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت بهداشت، باشد به همراه ریز نمرات دوره کارشناسی به همراه معدل.

 

تبصره : افراد پذیرفته شده در دوره کارشناسی ارشد که قادر به ارائه اصل مدرک خود نیستند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی به همراه قید  معدل صادر شده است، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.

تذکر : فارغ التحصیلان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تأیید شده از محل تحصیل این دوره ثبت نام می نمایند.، علاوه بر گواهی و ریز نمرات دوره کارشناسی بایستی تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را نیز ارائه نمایند.

همچنین اگر دوره مذکور را در مدتی بیش از شش سال از زمان شروع تحصیل به اتمام رسانده اند می بایست تصویر مجوز افزایش سنوات بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال تحصیل کرده اند را ارائه کنند.

 

2- اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا از تمام صفحات (اصل شناسنامه برای تطبیق مورد نیاز است).

3- اصل و یک برگ فتوکپی از کارت ملی. (ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت مورد نیاز می باشد).

4- ۶ قطعه عکس 3*4 تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیراً تهیه شده باشد. (برای برادران مشمول ۱۲ قطعه مورد نیاز می باشد ).

5- مدرکی برای نشان دادن آخرین وضعیت خدمت وظیفه عمومی برای برادران.

 

تذکر: افرادی که از نظر مقررات وظیفه عمومی دارای شرایط ثبت نام نباشند (از جمله دارای دفترچه اعزام به خدمت با غیبت هستند و یا با غیبت به خدمت اعزام شده اند و یا در برگ اعزام آنها دانشجوی اخراجی ، انصرافی یا ترک تحصیل ذکر شده باشد) مجاز به ثبت نام دوره کارشناسی ارشد نمی باشند.

پذیرفته شدگان (اعم از مشمول وظیفه عمومی و غیر مشمول ) لازم است در زمان ثبت نام مدارک گفته شده را به طور کامل ارائه نموده در غیر این صورت دانشگاه از ثبت نام آنان معذور خواهد بود.

 

تکمیل و ارائه سایر فرم ها جهت ثبت نام ، توسط واحد دانشگاهی در اختیار پذیرفته شدگان قرار خواهد گرفت.

 

هزینه شهریه ، خدمات آموزشی و بیمه دانشجویان :

میزان شهریه ثابت و متغیر در هر واحد دانشگاهی متفاوت می باشد و دانشجویان موظف به پرداخت این مبلغ می باشند که غیر از این مبلغ ، هر دانشجو بایستی مبلغ ۱۱۸۰۰۰ تومان به عنوان هزینه خدمات آموزشی در ابتدای ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول پرداخت نماید.

میزان حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ 27500 ریال می باشد که هر فرد پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص کرده واریز نماید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

شهریه دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ارشد و دکتری 96 – 97

میزان شهریه دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 96 – 97 جداول زیر مربوط به میزان شهریه دانشگاه آزاد در سال های 94 – 95 می باشد.هر سال ، ...