خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

azad-1

برای اطلاع از جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس در سراسر کشور تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت 9099071647

 

در سال های اخیر دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری برای تکمیل ظرفیت پذیرش خود می کند. امسال نیز مسئولان این دانشگاه جزئیات این خبر را نشر دادند.

 

زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 :

بنابه اعلام معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد اوایل مهر ماه خواهد بود. این معاونت همچنین زمان دقیق انتخاب رشته را روز 6 مهر ماه اعلام کرد و عنوان نمود که در این میان بین کسانی که پذیرفته شده اند و کسانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند اما پذیرفته نشده اند تفاوتی ندارد پس داوطلبان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 باید حتما در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کرده باشند اما قبولی یا عدم قبولی آنها در پذیرش تاثیری ندارد. همچنین داوطلبانی که در آزمون ورودی سازمان سنجش شرکت کرده اند هم می توانند با ارائه مدارک لازم نسبت به ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند. البته امکان تمدید زمان ثبت نام تا چند روز پس از این تاریخ هم وجود دارد.

 

این معاونت اعلام کرد هر داوطلب تنها می تواند 20 رشته محل متناسب با مجموعه امتحانی خود را انتخاب کند و پذیرش نیز بر حسب ظرفیت و رشته های مورد علاقه داوطلب خواهد بود. هم اکنون معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در حال آماده سازی لیست دروس برای تکمیل ظرفیت این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد است. و این لیست به زودی منتشر خواهد شد.

 

همچنین امسال نیز مانند سال های پیش دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد طی دو مرحله در مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش خواهد کرد. توجه کنید پذیرفته شدگان مهر و بهمن هر دو در نیمه دوم و در بهمن ماه کلاس های درسی خود را آغاز می کنند و در این بین میان پذیرفته شدگان این دوره ها تفاوتی وجود ندارد. البته در برخی از دانشگاه ها دانشجویانی که در مهر ثبت نام کرده اند می توانند از مهر ماه در کلاس ها شرکت کنند و نیازی به این که تا بهمن ماه صبر کنند ندارند.

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 :

شما برای انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت این دانشگاه 20 انتخاب پیش رو دارید که باید با دقت و با لحاظ کردن مواردی که در ادامه عنوان می کنیم اقدام به انتخاب رشته کنید. برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد باید به این نکته اشاره کنیم که شا تا جای ممکن باید انتخاب هایتان را بهتر از جاهایی قرار دهید که در آزمون این دانشگاه قبول شده اید چون در صورت قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش با آزمون شما منتفی خواهد شد. پس انتخاب های خود را بنا به علاقه و میل شخصی و ترجیحا دست بالاتر از جایی که الآن قبول شده اید انجام دهید.

 

زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96:

برای داوطلبانی که در مهر ماه اقدام به ثبت نام کرده اند نتایج در دهه دوم مهر و برای داوطلبان ثبت نامی در بهمن ماه نتایج دهه دوم بهمن از طریق سایت azmoon.org اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس در سراسر کشور تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت 9099071647

7 نظر

  1. سلام .جواب تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاع ازاد کی میاد.تو سایتا زده 17مهر اما تو سایت azmoon.com چیزی نزده.

  2. با سلام میخواستم ببینم تکمیل ظرفیت ارشد که تمدید شد ایا برای رشته حقوق دانشگاه جدید اضافه شده بود ممنون از پاسخ.

  3. سلام ثبت نام تکمیل ظرفیت رادیگر تمدید نمیکنید؟ثبت نام بهمن جدا ازمهر هست جون من الان ثبت نام نکردم خواستم بدونم بهمن میتونم ثبت نام کنم؟ممنون

  4. تکمیل ظرفیت بهمن ماه آیا ممکن هست تعداد دانشگاه ها اضافه بشه؟

  5. سلام.رشته مدیریت شهری گرایشی از مهندسی شهرسازیه یعنی باید زیرمجموعه هنر باشه.ولی زیرمجموعه علوم انسانیه.تکلیف بچه های شهرسازی چیه.یعنی تو تکمیل ظرفیت نمیشه انتخابش کرد؟
    من برنامه ریزی شهری قبول شدم

  6. سلام تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد ارشد کی هست؟

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...