خانه / آخرین اخبار / اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 95

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 95

اعلام زمان انتشار نتایج نهایی دکتری آزاد ۱۳۹۵

361dbd5688

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز سبزتدریس در سراسر کشور تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت 9099071647

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵ در ساعت ۱۵ امروز ۲۵ شهریور خبر داد. اسامی پذیرفته شدگان بر روی سایت مرکز پژوهش و آموزش دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت.

 

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتیجه آزمون واحدهای بین المللی و برون مرزی نیز تا پایان شهریور اعلام می‌شود. همچنین نتایج بدون آزمون دکتری تخصصی و پژوهش محور دکتری 95 نیز روز شنبه 27 شهریورماه اعلام می‌شود.

سخنگوی دانشگا آزاد هم با اشاره به اعلام نتایج بدون آزمون دکتری تخصصی اظهار کرد: نتایج بدون آزمون دکتری تخصصی و و پژوهش محور دکتری 95 روز شنبه 27 شهریورماه اعلام می‌ شود.

یش از این اما به دلیل دیر شدن اعلام نتایج این آزمون برخی از داوطلبان در ثبت نام سال 96 همین دانشگاه اقدام نموده اند و ئجهی را جهت ثبت نام پرداخت کرده اند که بنا به اعلا دانشگاه آزاد وجه پرداختی دانشجویانی که در سال قبل پذیرش شده باشند برگردانده خواهد شد.

جهت اطلاع پذیرفته شدگان:

پذیرفته شدگان می‌توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی sanjesh.iau.ac.ir و دریافت راهنمای ثبت نام  از زمان و مدارک لازم برای ثبت نام آگاهی یابند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...