خانه / کنکور و مدارس / بهترین کتاب های کمک درسی دبستان

بهترین کتاب های کمک درسی دبستان

معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی ابتدائی سال 95 – 96 :

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین کتب کمک درسی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

 

در سال های اخیر کتاب های کمک آموزشی رواج بسیار زیادی یافته است به گونه ای که کمتر دانش آموزی را می توان یافت که نیازی به این کتاب ها برای افزایش تسلط خود بر دروس نداشته باشد. در این میان تاکید معلمان به استفاده ی دانش آموزان از کتاب های کمک درسی و همچنین کمبودهای کتاب های درسی باعث گسترش بیشتر این کتاب ها شده است.

متنوع شدن کتاب های کمک درسی موجب شده است تا دانش آموزان و معلمان در انتخاب بهترین کتاب های کمک آموزشی دچار سردرگمی شوند. در ایننوشتار سعی داریم تا با معرفی بهترین کتب کمک آموزشی به معلمان و دانش آموزان در انتخاب کتب مناسب یاری دهیم.

 

گاج:

1415696503

انتشارات گروه آموزشی جوکار (گاج) از قدیمی ترین مراکزی است که اقدام به چاپ و نشر کتاب های کمک درسی در ایران کرده است. این انتشارات با تجربه بالا و استفاده از اساتید سطح بالا اقدام به چاپ کتب کمک درسی می کند.

کتاب های گاج با ارائه ی به روزترین مطالب و استفاده از شیوه های مناسب آموزشی برای کودکان  توانسته در بین معلملان و دانش آموزان توجه بسیاری را به خود جلب کند به گونه ای که در بیشتر مدارس و موسسات آموزشی این کتاب ها برای کار دانش آموزان معرفی می شوند.

 

مبتکران:

1398596798

 

این انتشارات که بیشتر در حوزه های کنکور و دبیرستان فعال است و کتاب های بسیار خوبی را برای داوطلبان کنکور چاپ کرده است؛ اقدام به چاپ کتاب برای دانش آموزان ابتدائی نیز کرده است. با توجه به سطح علمی بالای کتاب های مبتکران این کتاب ها عموما برای دانش آ»وزان با سطح بالا پیشنهاد می شود هر چند که دانش آموزان دیگر نیز می توانند با کمک معلمان و اولیا از این کتاب ها استفاده کنند.

کتاب های مبتکران شرایط اختصاصی فروش دارند که برای گروه های مختلف متفاوت است و مدارس هم می توانند با خرید از این انتشارات از تخفیف خوبی بهره مند شوند.

 

کلاغ سپید:

1da7f9a0c3a63675c03b455afb7497c0

انتشارات کلاغ سپید که در سال های اخیر محصولات خوبی را روانه بازار کرده است این روزها طرفدارن زیادی پیدا کرده است. کتاب های این انتسارات با شیوه های کودکانه و استفاده از تصاویر و عکس های متنوع مانع خستگی کودکان از درس می شود. همچنین این شیوه در عین جذابیت برای کوکان یادگیری درس را سرعت می بخشد.

کتاب های این مجموعه ویژگی دیگری نیز دارند و آن زبان آموزشی قابل فهم برای کودکان است.

 

کتاب های کامل طلائی:

10000000216-500x500

 

این کتاب ها شامل آموزش دروس و تمرین است و برای دو سطح مقدماتی و پیشرفته طراحی شده است.

هر فصل کتاب های این مجموعه از بخش های زیر تشکیل شده است:

1. آموزش به همراه نکته و مثال

2. پرسش های تشریحی با پاسخ

3. تمران های بدون پاسخ

4. آزمون پایان فصل

5. آموزش پیشرفته تشکیل شده است.

به طور کلی این مجموعه کتاب ها جز آن دسته کتاب هایی هستند که بیشتر به منظور تمرین و تکرار در طول سال تحصیلی و آماده شدن برای آزمون های پایان نیمسال و پایان سال توصیه می شود.

این کتاب ها با نمونه سوال های فراوان و آزمون برای هر دو نیمسال تحصیلی بسیار کامل هستند و می توانند به تنهایی برای آموزش و تمرین و تکرار هم استفاده شوند.

 

انتشارات مدرسه:

full_4ec031ced18c6a623b954a1565639bc5

این انتشارات که وابسته به وزارت آموزش و پرورش است بزرگترین انتشارات کتب کمک درسی در ایران است.

بنا به اعلام مسئولان وزارت آموزش و پرورش کتب این انتشارات بهترین منبع برای کتاب های کمک درسی است.

لازم به ذکر است که کتاب های این انتسارات به دلیل همخوانی و هماهنگی که با کتاب های درسی دارند از سال ها پیش مورد توجه معلمان قرار گرفته است و دانش آموزان نیز ارتباط خوبی با این کتاب ها برقرار کرده اند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...