خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور

 

شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد

%d8%b4%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b7-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%b4-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز سبزتدریس در سراسر کشور تماس حاصل نمایید – شماره تماس 9099071647 از طریق تلفن های ثابت سراسر کشور

ثبت نام بدون آمون کارشناسی ارشد:

اگر مدرک کارشناسی دارید و حوصله اینکه یک سال دیگر پشت کنکور بمانید را ندارید و یا وقت این کار را ندارید میتوانید از طریق ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد در رشته ی مورد علاقه ی خود ادامه تحصیل دهید.

 

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد از چند طریق ممکن است:

1- شما میتوانید با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد از ظرفیتهای این دانشگاه برای پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مطلع شوید. این دانشگاه برای فارق التحصیلان ممتاز خود که در رشته های علوم انسانی به دارندگاه معدل بالای 17 و برای سایر رشته ها معدل بالای 16 داشته باشند شرایط ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد را مهیا کرده است.

 

2- دانشگاههای غیر انتفاعی هم بدون آزمون دانشجو میپذیرند. دانشگاه غیر انتفاعی شرط گذراندن حداقل 115 واحد درسی در هفت نیم سال و جزء ده درصد اول ورودی های سال بودن را برای پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد اعلام کرده است. البته برخی از واحدهای این دانشگاه بدون این شرایط هم اقدام به پذیرش دانشجو میکنند.

 

3- شما حتی این امکان را دارید تا در بهترین دانشگاههای کشور(دانشگاه شهید بهشتی، پردیس کیش دانشگاه تهران و پردیسهای خودگردان دانشگاه علامه و تهران) ثبتنام نمایید. پردیس کیش دانشگاه تهران هم هر ساله پذیرش دانشجو دارد که شما میتوانید از طریق سایت golestan.ut.ac.ir از شرایط این پذیرش مطلع شوید. مدرک پردیس کیش دانشگاه تهران تفاوتی با مدرک روزانه همین دانشگاه ندارد.

 

4- دانشگاه علمی کاربردی: به گغته مسئولان این دانشگاه مهلت مقرر برای ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد ۹۵ در واحدهای دانشگاه‌های غیرانتفاعی متفاوت و تا قبل از شروع کلاس‌های سال تحصیلی جدید این ثبت نام ادامه دارد.

 

البته توجه کنید هزینه ثبت نام و شهریه تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در مقایسه با کاردانی و کارشناسی بالاتر و برای هر یک از گروه های بالا متفاوت است.

همچنین باید بدانید که در تحصیلات تکمیلی بنابر اطلاعیه سازمان سنجش امکان انتقالی گرفتن وجود ندارد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران سال 95 – 96

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی عمران 95 – 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 95 – 96 با مشاوران مرکزسبزتدریستماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق ...