خانه / آخرین اخبار / راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی ناپيوسته دانشگاه علمی کاربردی 95

راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی ناپيوسته دانشگاه علمی کاربردی 95

کارشناسی علمی کاربردی 95

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس

مشاوره دهنده در زمینه های تحصیلی در تمامی مقاطع

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647

از ساعت 8 صبح الی 12 شب

حتی در ایام تعطیل

بنا بر اطلاعیه سازمان سنجش مورخ 1395/06/14 که تاریخ ثبت نام از روز چهارشنبه 17 شهریور تا پنجشنبه بیست و پنجم اعلام شده بود، هم اکنون آغاز گردیده است.

در این دوره از ثبت نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی هستند با توجه به نوع مدرک کاردانی، سهمیه شاغل، آزاد، رزمنده، ایثارگر و بومی بودن می توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود اقدام کنند.

چنانچه داوطلبی با سهمیه آزاد دارای مدرک کاردانی مرتبط با رشته انتخابی کارشناسی باشد، در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرد. و در ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، به داوطلبان سهمیه آزاد با مدرک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد. از این رو، بهتر آنست که داوطلب نسبت به انتخاب رشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام نماید.

داوطلبان شاغل در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل شان پذیرفته خواهند شد، و هنگام ثبت نام بایستی مستندات مربوطه را به مرکز آموزشی ارائه نمایند.

چگونه ثبت نام کنیم؟

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش
  • دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام  و مطالعه کامل کلیه شرایط و ضوابط
  • خرید کارت اعتباری به مبلغ 23 هزار تومان
  • ورود به سیستم ثبت نام الکترونیکی  و درج اطلاعات و کد رشته محل های دانشگاهی

 

توجه داشته باشید مسؤولیت کلیه اطلاعات وارد شده در فرم تقاضانامه اینترنتی بر عهده خود شخص داوطلب می باشد. لذا چنانچه ثبت نام خود را در کافی نت توسط شخص دیگری انجام می دهید نظارت مستقیم در روند ثبت نامی خود داشته باشید، زیرا اگر مشکلی در صحت مندرجات اطلاعاتی یا در کد رشته محل وجود داشته باشد، متوجه خود داوطلب می باشد. چنانچه در زمان پذيرش (ثبت‌نام، پذيرفته‌شدن، حين تحصيل در دانشگاه و …)مشخص شود كه داوطلب حقايق را كتمان نموده و يا واجد شرايط مندرج در دفترچه نيست،از ادامه تحصيل محروم خواهد شد.

دانشجويانی كه حداكثر تا تاريخ 95/6/31 موفق به اخذ مدرک كارداني خواهند شد، مجاز به انتخاب کدرشته محل‌های نیمسال اول و دوم  96-95 هستند؛ اما اگر داوطلبی احتمال می‌دهد که تا پایان شهریور 1395 موفق به اخذ مدرک كارداني نمی‌شود، بایستی کدرشته محل‌های نیمسال دوم (بهمن‌ماه) را انتخاب نماید؛ بنابراین، چنانچه داوطلبی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی نیمسال اول (مهر) پذیرفته گردد، ولی تا پایان شهریورماه 1395 موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره كارداني نشود، قبولی وي لغو گردیده و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

+ دانلود جدول کد رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعي

+ دانلود جدول کد رشته های گروه فرهنگ و هنر

+ دانلود جدول کد رشته های گروه كشاورزي

+ دانلود جدول کد رشته های گروه صنعت

فرم پیش نویس ثبت نام دوره مهندسی فناوری و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی

form

نحوه تکمیل فرم ثبت نام دوره مهندسی فناوری و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی

form2

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...