خانه / اخبار انتخاب رشته / ثبت نام کارشناسی(ناپيوسته)دانشگاه علمی کاربردی95

ثبت نام کارشناسی(ناپيوسته)دانشگاه علمی کاربردی95

ثبت نام کارشناسی (ناپيوسته) و دوره مهندسی فناوری دانشگاه جامع  علمی کاربردی 95

Elmi-karbordi

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس

مشاوره دهنده تخصصی در زمینه های تحصیلی در تمامی مقاطع

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647

همه روزه از ساعت

8 صبح الی 24

طبق اطلاعیه ی صادره مورخ 1395/06/14 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام دوره مهندسی فناوری و کارشناسی ناپیوسته نیمسال تحصیلی 95-96 از روز چهارشنبه 95/06/17 آغاز و تا روز پنج شنبه95/06/25 ادامه خواهد داشت. و همینطور ممکن است همانند ثبت نام دوره کاردانی 95، ثبت نام این دوره نیز تمدید گردد.

متقاضیان شرکت در این دوره بایستی در تاریخ ذکر شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بعد از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات لازم نسبت به ثبت نام در رشته و محل دانشگاهی مورد علاقه خود اقدام نمایند.

مبلغ ثبت نام جهت این دوره 23.000 (بیست و سه هزار) تومان می باشد. پرداخت این مبلغ صرفا از طریق اینترنت توسط سامانه مذکور به وسيله كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب امکان پذیر است.

سایر اطلاعات مربوط به کد رشته ها، ظرفیت های اعلام شده از سوی دانشگاه ها، دانشگاه های ارائه دهنده، شرایط و ضوابط ثبت نام برای این دوره همزمان با شروع ثبت‌نام بر روی پایگاه sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

چنانچه تمایل دارید دفترچه سال گذشته ( 1394 ) را ببینید، وارد لینک زیر شوید:

دریافت دفترچه راهنمای کارشناسی (ناپيوسته) و دوره مهندسی فناوری سال 94

+ کماکان ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌ کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال تحصيلي 96-1395 تا پايان روز چهارشنبه مورخ 95/6/17 بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.

توجه داشته باشید که در این زمان تمدید شده، کد رشته محل های جدیدی به همراه چندین اصلاحات وارد دفترچه شده است.که از طریق این لینک می توانید وارد رشته محل ها و اصلاحیه های جدید شوید و در صورت لزوم ثبت نام خود را ویرایش یا نسبت به ثبت نام جدید اقدام کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما داوطلبان گرامی، چنانچه خواستار اطلاعات بیشتری راجع به دانشگاه علمی کاربردی هستید، با مرکز مشاوره سبز تدریس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد تماس حاصل نمایید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای کسب هرگونه اطلاعات درباره لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره ...