خانه / اخبار انتخاب رشته / انتخاب رشته تخصصی دانشگاه آزاد سال 95

انتخاب رشته تخصصی دانشگاه آزاد سال 95

انتخاب رشته تخصصی دانشگاه آزاد سال 95

مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس با در اختیار داشتن برترین مشاوران ، در زمینه انتخاب رشته آماده یاری رسانی به شما عزیزان می باشد.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد بصورت اصولی و بر اساس آخرین تغییرات در قوانین انتخاب رشته

برای انجام انتخاب رشته به صورت تلفنی در سراسر کشور با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.
شماره تماس از طریق تلفن های ثابت – 9099071647

انتخاب رشته تخصصی دانشگاه آزاد سال 95

چطور انتخاب رشته آزاد را انجام دهیم

در انتخاب رشته آزاد انتخاب های خود را به 3 دسته تقسیم کنید

انتخاب های خوشبینانه : این دسته شامل انتخاب هایی است که احتمال قبولی آنها برای شما کمی دور از دسترس است اما توجه داشته باشید که انتخاب شما بیش از حد خوشبینانه نباشد زیرا تعداد انتخاب ها در دانشگاه آزاد محدودند.

انتخاب های عقلانی : این دسته شامل انتخاب هایی است که قبولی در آنها برای شما متصور و ممکن است و طبق قبولی سالهای قبل می توان روی آنها حساب کرد

انتخاب های بدبینانه : پنج انتخاب آخر رو انتخاب بدبینانه اختصاص دهید.شاید فکر کردن به این رشته ها برای شما خیلی خوشایند نباشد و یا توقع شما از خودتان بیشتر از این باشد اما حتما هم قرار نیست که در این رشته ها ادامه تحصیل بدید و بیشتر برای اطمینان می باشند.


مهلت انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری(رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی) از ساعت 14 روز 31 مرداد تا پایان روز دوشنبه 15 شهریور ماه می باشد.

به گفته معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، این امکان وجود دارد که 795 هزار و 991 داوطلب آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با توجه به کد رهگیری صادرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور بر اساس علاقه مندی و نمره آزمون خود در رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کنند.

برای اطلاع از احتمال قبولی دانشگاه آزاد سال 95 کلیک کنید

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته با کنکور آزاد کلیک کنید

رتبه قبولی رشته های دانشگاه آزاد

رتبه قبولی دانشگاه ازاد-

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام کارشناسی(ناپيوسته)دانشگاه علمی کاربردی95

ثبت نام کارشناسی(ناپيوسته)دانشگاه علمی کاربردی95

ثبت نام کارشناسی (ناپيوسته) و دوره مهندسی فناوری دانشگاه جامع  علمی کاربردی 95 مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس مشاوره دهنده تخصصی در زمینه های تحصیلی در تمامی مقاطع تماس از طریق تلفن ...