خانه / آخرین اخبار / تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1395

تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 1395

تمدید زمان ثبت نام کنکور کارشناسی 95

 

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس
مشاوره دهنده تخصصی امور دانشگاهی
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتی در ایام تعطیل

طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1395 و اطلاعيه مورخ 95/5/27 اين سازمان،به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری که مجاز به انتخاب رشته شده اند، می رساند با توجه به اصلاحات دفترچه و اعلام رشته محل های جدید (فرهنگیان و تربيت دبير شهيد رجايي ـ تهران) افزون بر رشته های تحصیلی موجود در دفترجه اولیه، تغییرات لحاظ شده برای تمامی زیرگروه ها از طرف سازمان سنجش منتشر شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش  از تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی  ۹۵ تا پايان روز يكشنبه مورخ 95/5/31 خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: این مهلت به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که تاکنون نسبت به انتخاب رشته و ثبت کدرشته محل های انتخابی خود در فرم انتخاب رشته الکترونیکی اقدام نکرده اند، و به منظور مساعدت براي ثبت نام و درج كد رشته محل هاي انتخابي جديد، ایجاد شده است.

توکلی خاطرنشان کرد: تغییرات اعلام شده از سوی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از طرف شورای گسترش آموزش عالی به سازمان سنجش اعلام شده است و این تغییرات به صورت اصلاحیه دفترچه از صبح امروز 28 مرداد ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر و به اطلاع داوطلبان رسیده است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته هستند تا ساعت 24  روز یکشنبه سی و یکم مرداد ماه فرصت دارند ضمن مطالعه دفترچه راهنما و انتخاب حداکثر 150 کدرشته نسبت به ثبت کد رشته های انتخابی خود اقدام کنند.

بدیهی است مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از تاریخ مذکور واصل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً داوطلباني كه قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تكميل و رسيد انتخاب رشته 15 رقمي دريافت نموده اند نيز، در صورت تمايل و با توجه به مندرجات اين اطلاعيه، مي توانند نسبت به اصلاح و ويرايش اولويت هاي انتخابي خود تا تاريخ فوق الذكر اقدام نمايند.

داوطلبان علاقمند به رشته هاي دانشگاه هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيد رجايي ـ تهران (داراي تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش) مي بايست نسبت به پرداخت مبلغ 46000(چهل و شش هزار) ريال بابت اعلام علاقمندي به صورت اينترنتي به وسيله كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام نمايند.

منبع: سایت سازمان سنجش

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس
مشاوره دهنده تخصصی امور دانشگاهی
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتی در ایام تعطیل

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...