خانه / اخبار انتخاب رشته / ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 95

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 95

آغاز ثبت نام دوره های کارشناسی و کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 95

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس

مشاوره دهنده تخصصی انتخاب رشته کنکور در تمامی مقاطع

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647

همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

حتی در ایام تعطیل

کلیه متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از منوی سمت راست دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری به مبلغ 35000، نسبت به ثبت نام در ۱ رشته‌محل اقدام کنند.

کلیه متقاضیان دوره کارشناسی لازم است پس از اتمام فرآیند ثبت‌نام و تهیه نسخه چاپی رسید ثبت‌نام با در دست داشتن رسید مذکور و مدارک لازم برای آگاهی از زمان ثبت‌نام قطعی در ساعات اداری به محل دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان از نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 خواهد بود.

هیچ تفاوتی بین مدرک فارغ‌التحصیلان رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد و حتی واژه با آزمون و بدون آزمون در مدرک آنها درج نمی شود. در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته‌محل‌های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته‌های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون صورت می‌پذیرد.

اوطلبان در صورت تمایل می‌توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت‌نام در رشته و یا محل جدید اقدام کنند. داوطلبان باید قبل از ثبت‌نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت‌نام قطعی وجود ندارد.

توجه داشته باشید که ظرفیت پذیرش برخی از رشته/محل‌های پس از شروع ثبت‌نام تکمیل می‌گردد، لازم است داوطلبان قبل از خرید کارت اعتباری از پذیرش رشته/محل مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند.

 

ثبت نام دوره های با آزمون مهر 95 متعاقبا اعلام خواهد شد…

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ثبت نام کارشناسی(ناپيوسته)دانشگاه علمی کاربردی95

ثبت نام کارشناسی(ناپيوسته)دانشگاه علمی کاربردی95

ثبت نام کارشناسی (ناپيوسته) و دوره مهندسی فناوری دانشگاه جامع  علمی کاربردی 95 مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس مشاوره دهنده تخصصی در زمینه های تحصیلی در تمامی مقاطع تماس از طریق تلفن ...