خانه / علمی کاربردی / ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی 95

ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی 95

ثبت نام مقطع کارشناسی علمی کاربردی95

 

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس ارائه دهنده مشاوره تخصصی انتخاب رشته در سراسر ایران

داوطلبان در رشته های تجربی ، ریاضی ، انسانی ، فنی، هنر وزبان میتوانید با شماره تماس 9099071647 تماس حاصل

نمایید و با مشاوران مرکز سبزتدریس در ارتباط باشید.

 

طبق اعلام رییس انجمن صنفی مدیران مراکز علمی کاربردی کشور ثبت نام در سال گذشته از 7 شهریور آغاز و تا 24 شهریور ادامه داشت. بنابراین ثبت نام این دوره در اواخر مرداد و یا اوایل شهریور پیش بینی می گردد.

دارندگان مدرک کاردانی ها از تمام دانشگاه هایی که مدرک معتبر دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت نام خود اقدام کنند.

توکلی گفت: داوطلبان علاقه مند برای ثبت نام باید در مهلت مقرر به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه های منتشر شده دراین زمینه در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند.

تفاوت دوره های پودمانی و ترمی دانشگاه علمی کاربردی

دوره پودمانی (Modular) نوعی نظام آموزشی است که در آن آموزش ها در قالب تعدادی پودمان (Module) صورت می پذیرد. هر پودمان شامل چند درس مرتبط است و با پایان یافتن هر پودمان افراد تخصص خاصی را به دست می آورند. در نهایت با گذراندن چند پودمان تخصصی و عمومی مدرک کاردانی اعطا می گردد. معمولاً دوره های کاردانی پودمانی 5/2 تا 5/3 سال یه طول می انجامد که این زمان در مورد دروه های ترمی 2 تا 5/2 سال می باشد. در پایان دوره پودمانی آزمونی به نام آزمون جامع برگزار می گردد که تنها در صورت قبولی در این آزمون مدرک کاردانی به دانشجو اعطا می گردد. دانشجویان می توانند در صورت عدم قبولی، چند بار در آزمون جامع شرکت نمایند. برای پذیرفته شدگان در دوره پودمانی معافیت تحصیلی تعلق نمی گیرد در حالی که برای دوره های ترمی این معافیت صادر می شود. دوره های پودمانی با توجه به حجم کم مطالب نسبت به زمان ارائه دوره و انعطاف پذیری بالای آن بیشتر برای افراد شاغل در دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی مناسب می باشد.

آزمون ورودی دوره های ترمی در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شود و پذیرش در دوره های پودمانی بدون آزمون ورودی صورت می پذیرد.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی برای کسب هرگونه اطلاعات درباره لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره ...