خانه / انتخاب رشته / انتخاب رشته کنکور سراسری حضوری و تلفنی در سراسر کشور

انتخاب رشته کنکور سراسری حضوری و تلفنی در سراسر کشور

انتخاب رشته کنکور سراسری حضوری و تلفنی در سراسر کشور

مرکز انتخاب رشته کنکور سبزتدریس با در اختیار داشتن مشاوران مجرب و متخصص در امر انتخاب رشته آماده ارائه خدمات در این زمینه به شما عزیزان در سراسر کشور می باشند.

انتخاب رشته به شکل حضوری و تلفنی در سراسر کشور انجام می پذیرد.شما داوطلبان میتوانید برای انتخاب رشته تلفنی با شماره تماس 9099071647 از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور تماس حاصل نمایید.

نکات مهم در انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته در آزمون سراسري دانشگاه‌ها همواره يكي از داغ‌ترين، حساس‌ترين و سرنوشت‌سازترين دوران براي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محسوب مي‌شود. اگر اين انتخاب به دقت و هوشمندانه و برحسب شناخت، علاقه و استعداد داوطلبان و با آشنايي كامل با فرآيند انتخاب رشته و توجه به تمامي نكات فني و ضوابط و اصول مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته صورت پذيرد، مسير مطلوب آينده داوطلبان را به شدت تحت‌الشعاع قرار مي‌دهد و نقشي اساسي در بسياري زمينه‌ها از جمله هويت شغلي و هويت اجتماعي ايفا مي‌كند. اما اگر انتخاب رشته بدون توجه به كليات انتخاب رشته صورت پذيرد، آينده علمي و اجتماعي و شغلي آنها عملاً به مخاطره مي‌افتد. متأسفانه تعدادي از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته به دليل نا آشنايي با ضوابط و مقررات و روش‌هاي گزينش در زمان انتخاب رشته، در پي خطاهايي فاحش اما بسيار ساده، در گرداب مشكلاتي گرفتار مي‌شوند كه غالباً قابل حل نيستند. در سال‌هاي اخير، مؤسسات فراواني بوده‌اند كه به دلايل خاصي مبناي انتخاب رشته‌شان صحيح نبوده است. لذا با ورود تعدادي از داوطلبان به رشته‌اي كه هيچ علاقه‌اي به آن نداشته‌اند، شاهد افزايش افت تحصيلي، تغيير رشته، انصراف از تحصيل و مشكلات ناشي از تطابق نداشتن فكري و روحي داوطلب با دانشگاه يا رشته پذيرفته شده و حتي اخراج دانشجويان بوده‌ايم.
بنابراين يكي از بنيادي‌ترين مسائل در انتخاب رشته، اشراف به نكات فني و اصول مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و مشورت با مشاوران زبده و مجرب و همچنين افراد آگاه و دلسوز و والدين گرامي است. قطعاً تلاش مستمر و پي‌گير داوطلب براي نيل به بهترين انتخاب برحسب علاقه و استعداد، توانايي‌ها و مهارت‌ها و ويژگي‌هاي شخصيتي، به موازات حداكثر دقت در پركردن فرم انتخاب رشته، عاملي كليدي محسوب مي‌شود. نوشتار زير براهميت و فرآيند انتخاب رشته و نكات فني آن به صورت مبسوط پرداخته است تا داوطلبان با ملاحظه اين نكات ضمن بالا بردن آگاهي خود در اين زمينه، به نقطه مطلوب خود در مسير انتخاب رشته صحيح دست يابند و درست‌تر تصميم را بگيرند و با دلبستگي هرچه بيشتر به رشته انتخابي، تحصيل كنند.

مرکز مشاوره سبزتدریس ارائه دهنده خدمات انتخاب رشته در سراسر ایران:

انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد

مشاوره انتخاب رشته و مشاوره تلفنی

ارائه راهکار برای بالا بردن میزان احتماب قبولی

معرفی رشته ها و دانشگاه های سراسر کشور

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96

میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96

میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن ...