خانه / اخبار کنکور و مدارس / روز آزمون سراسري چگونه باشيم؟

روز آزمون سراسري چگونه باشيم؟

روز ازمون و روز بایدها و نبایدها

 مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس
مشاوره دهنده امور تحصیلی ، اموزشی ،کنکور
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتی در روزهای تعطیل

– اگر به استحمام روزانه عادت داريد، حتما قبل از خوردن صبحانه و خروج از خانه، براي شروع يک صبح با نشاط، اين کار را انجام دهيد.

– صبحانه‌تان را که بايد شامل مواد مغذي و قندي مثل مربا، کره و عسل باشد، به طور کامل ميل کنيد تا از جهت خون‌رساني به قواي فکري شما در جلسه آزمون خللي ايجاد نشود.

– وسايلي که در روز برگزاري آزمون بايد به همراه خود داشته باشيد، شامل شناسنامه يا کارت ملي عکس‌دار، کارت ورود به جلسه، مداد مشکي نرم به تعداد کافي، پاک‌کن و تراش است، ضمنا از بردن وسايلي چون تلفن همراه يا ماشين حساب و … خودداري کنيد.

– يک بطري متوسط آب يا آبميوه شيرين با خود به جلسه آزمون ببريد تا هنگام تشنگي يا افت فشار خون از آنها استفاده کنيد.

– با کفش و لباس مناسب، راحت و خنک در جلسه آزمون حضور يابيد.

– يک ساعت پيش از آغاز آزمون، در حوزه امتحاني خود حضور پيدا کنيد و احتمال بروز ايجاد مشکلاتي در مسير حوزه امتحاني چون ترافيک و … را در نظر بگيريد.

– آزمون خود را با ياد خدا آغاز کنيد و براي آرامش به او پناه ببريد.

– پرسش‌ها را به دقت بخوانيد و سپس به انتخاب «درست‌ترين» ‌گزينه هر پرسش بپردازيد.

– مواظب باشيد که اگر پاسخ سوالي را نمي‌دانستيد، به طور حدسي و تصادفي به انتخاب يکي از چهار گزينه نپردازيد، زيرا در صورت انتخاب پاسخ غلط، نمره منفي برايتان منظور خواهد شد، همچنين که اگر به سوالي پاسخ نداده‌ايد، در پاسخنامه اشتباها در جاي سوال قبلي که به آن پاسخ نداده‌ايد، گزينه‌اي را سياه نکنيد، بلکه کنار شماره سوال در پاسخنامه علامت بگذاريد تا دچار اشتباه نشويد.

– وقت لازم براي پاسخ به هر سوالي را در نظر داشته باشيد و سعي کنيد با پاسخ به پرسش‌هاي آسان‌تر در آغاز، زماني را براي پاسخ دادن به پرسش‌هاي دشوار پس‌انداز کنيد و در آخر به حل سوالات دشوارتر بپردازيد.

منبع : عصر ایران

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

سوالات چالش برانگیز درس ریاضی رشته ریاضی کنکور95

سوالات چالش برانگیز درس ریاضی  مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس مشاوره دهنده امور تحصیلی ، اموزشی ،کنکورو انتخاب رشته تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647 تماس ...