خانه / آخرین اخبار / ابلاغ تقویم اموزشی 95-96 دانشگاه ازاد

ابلاغ تقویم اموزشی 95-96 دانشگاه ازاد

اعلام زمان انتخاب واحد و برگزاری کلاسهای دانشگاه ازاد اسلامی

 مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سبز تدریس
مشاوره دهنده امور تحصیلی ، اموزشی ،کنکور
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتی در روزهای تعطیل

معاون آموزش دانشگاه آزاد از ابلاغ بخش نامه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ این دانشگاه به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فرهاد حسین زاده لطفی بیان کرد: بخش نامه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶_۹۵ در تاریخ ۲۰ تیر به تمامی واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه ابلاغ گردید. وی اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده ثبت نام و انتخاب واحد برای نیم سال اول تحصیلی ۹۵ از ۱۶ شهریور شروع و تا ۲۵ شهریور ادامه خواهد داشت. معاون آموزشی دانشگاه آزاد همچنین عنوان کرد: کلاس های درسی این ترم از ۲۷ شهریور شروع می شود.

حسین زاده لطفی با نظر به اینکه دانشجویان نیمسال اول از ۱۰ تا ۱۴ مهر برای حذف و اضافه مهلت دارند،بیان کرد: نیمسال اول تحصیلی در ۱۶ دی به پایان می رسد و امتحانات این نیمسال ۱۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار می شود. وی افزود: ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از ۲ بهمن شروع و تا ۷ بهمن ادامه می یابد، کلاس های این ترم نیز از ۹ بهمن شروع می شود. معاون آموزشی دانشگاه آزادعنوان کرد: زمان حذف و اضافه این ترم تحصیلی ۲۳ تا ۲۷ بهمن ماه می باشد. حسین زاده لطفی همچنین اضافه کرد: نیسمال دوم تا ۱۱ خرداد سال ۹۶ ادامه می یابد و امتحانات این نیمسال نیز ۱۷ تا ۲۹ خرداد ۹۶ برگزار خواهد شد.

وی درباره برگزاری ترم تابستان سال بعد دانشگاه آزاد نیز بیان کرد: ثبت نام و انتخاب واحد برای ترم تابستان سال بعد این دانشگاه ۳ تا ۸ تیر ۹۶ می باشد و کلاس های این دوره از ۱۰ تیر ۹۶ شروع می شود. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد ا خاطرنشان کرد: دانشجویانی که برای ترم تابستان سال بعد ثبت می کنند در روز ۱۰ تیر سال ۹۵ می توانند اقدام به حذف و اضافه کنند. حسین زاده لطفی با نظر به اینکه ترم تابستان سال ۹۶ این دانشگاه ۲ شهریورماه به اتمام می رسد، تاکید کرد: امتحانات این دوره از ۴ تا ۹ شهریور ۹۶ برگزار خواهد شد.وی بیان کرد: بخش نامه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵_۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی برای تمامی واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه لازم الاجرا می باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...