خانه / آخرین اخبار / اولین مرکزانتخاب رشته مجازی در ایران

اولین مرکزانتخاب رشته مجازی در ایران

اولین مرکزانتخاب رشته مجازی در ایران

داوطلبان عزیز و دانشجویان گرامی

مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی سبز تدریس با بهره گیری از مشاوران مجرب برای اولین بار در ایران کار انتخاب رشته را بصورت مجازی انجام می دهد.

دیگر نگرانی نبود امکانات کافی و دسترسی نداشتن به مشاوران برتر را نداشته باشید ،تیم مشاوره سبز تدریس از 8 تا 12 شب در روزهای عادی و برا یراحتی شما داوطلبان عزیز در روزهای انتخاب رشته تا ساعت 1 بامداد شما را در امر انتخاب رشته مساعدت خواهند کرد.

تنها کافیست اطلاعات کارنامه ای خود را به مشاوران مرکز ارائه نمایید تا برایتان بهترین انتخاب رشته را براساس علایق خودتان و با شانس پذیرش بالاتر انجام دهند.

موارد زیر بصورت خلاصه نکاتی را در مورد انتخاب رشته بیان میکند ،توجه داشته باشید مشاوران تمام موارد مذکور را در انتخاب رشته شما اعمال خواهند کرد تا شانس پذیرش شما افزایش یابد.

اطلاعات جمع کنید!

خواهشاً دقیقه نودی نباشید، چرا که اغلب مشاوران در زمان انتخاب رشته خیلی زمان ندارند که با آرامش به سؤالات شما پاسخ دهند، تازه بگذریم که در برخی موارد دیگر اطلاعات را رایگان در اختیار شما قرار نمی دهند. بنابراین توصیه اکید اینکه، اطلاعات جمع کنید. در این مکتوب برخی اطلاعاتی که شاید به کار شما بیاید را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

اطلاعات انتخاب رشته نوبت دوم:

 • برای قدیمی ترها: نوبت دوم  در واقع همان شبانه است.
 •  انتقال از نوبت دوم به روزانه امکان پذیر نمی باشد.
 • هزینه دوره ارشد نوبت دوم بسته به دانشگاه و رشته از 70,000,000 ریال تا 12,000,000 ریال خواهد بود.

اطلاعات جزئی تر و کاملاً دقیق درباره میزان شهریه هر دانشگاه در دوره شبانه یا همان نوبت دوم در جلسات مشاوره تلفنی ارائه می گردد.

    اطلاعات انتخاب رشته نیمه حضوری:

 • نیمه حضوری شبیه پیام نور است ولی در دانشگاه سراسری تشکیل می گردد.
 • کلیه افراد مجاز به انتخاب روزانه و شبانه ببخشید نوبت دوم! می توانند نیمه حضوری را نیز انتخاب نمایند.
 • هزینه دوره ارشد نیمه حضوری بسته به دانشگاه و رشته از 40,000,000 ریال تا 60,000,000 ریال خواهد بود.
 • در مدرک نیمه حضوری عنوان “آموزش این دوره به طریق نیمه حضوری” بوده است درج خواهد شد

  اطلاعات انتخاب رشته مجازی دولتی:

 • این دوره به صورت آنلاین در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود و نیازی به حضور فیزیکی شما در کلاس درس نیست و عملا کلاسها را به صورت آنلاین و در منزل شرکت خواهید کرد. در مدرک شما عنوان دوره مجازی قید خواهد شد.  امتحانات شما نیاز به حضور فیزیکی شما در محلی که دانشگاه تعیین خواهد کرد، دارد.

 • شهریه این دوره بسته به نوع دانشگاه و رشته 60،000،000 ریال تا 10،000،000 ریال خواهد شد.

   

  اطلاعات انتخاب رشته پیام نور: 

  • هزینه دوره ارشد پیام نور از ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال تا ۳۵٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال خواهد بود.
  • دانشگاه پیام نور در اغلب موارد در خصوص حضور دانشجویان در کلاس ها و امتحان پایان دوره سختگیر می باشد هرچند اغلب کلاس ها به صورت یک هفته در میان برگزار می گردد.

   

  اطلاعات انتخاب رشته مؤسسات غیر انتفاعی:

  • بند یک در پیام نور را می توانید مجدداً مطالعه فرمایید!
  • هزینه دوره ارشد غیر انتفاعی از 60،000،000 ریال تا 80،000،000 ریال خواهد بود.

   

  اطلاعات انتخاب رشته پردیس های خودگردان:

  1. برخی از دانشگاههای سراسری خیلی خوب و بعضاً متوسط سراسری، یک سری دانشکده با عنوان پردیس تأسیس کرده اند. پیشتر عنوان این دوره “بین الملل” بود. شما ملزم به حضور در کلاسها هستید و تفاوت آن با دوره مجازی و نیمه حضوری شهریه بسیار بالاتر و البته حضور فیزیکی شما در کلاس می باشد.
  2. بسته به نوع دانشگاه این شهریه ها بسیار متفاوت است ولیکن می توان گفت که در دانشگاهی مانند تهران این هزینه برای رشته های انسانی مبلغی بالغ 16 تا 17 میلیون تومان و برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه حدود 20 تا 25 میلیون تومان خواهد بود.
  3. با کاهش رتبه دانشگاه این مبالغ به 10 تا 15 میلیون تومان سقوط می کنند.

منبع : سه گام

 • داوطلبان عزیز می توانند برای رزرو نوبت انتخاب رشته مجازی و یا مشاوره تلفنی با مرکز مشاوره سبزتدریس تماس بگیرند تا از متخصصان تحصیلی ما نتیجه مناسب را دریافت نمایند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...