خانه / آخرین اخبار / بهترین روش های تست زنی در کنکور سراسری برای کسب موفقیت

بهترین روش های تست زنی در کنکور سراسری برای کسب موفقیت

بهترین روش های تست زنی در کنکور سراسری برای کسب موفقیت

مرکز مشاوره تحصيلي تلفني سبز تدريس
مشاوره دهنده تخصصي انتخاب رشته و کنکور
تماس از طريق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب – حتي در ايام تعطيل

 آشنایی با فنون تست زنی در کنکور سراسری

در این سری مباحث روش های تست زنی و آشنایی با نوع تست ها و تکنیک های تست زنی در کنکور سراسری آموزش داده می شود.

فنون تست زنی، یکی از مهارت های لازم در دوران دبیرستان و به ویژه کنکور محسوب می شود، چراکه تسلط بر تست زنی در موفقیت کنکور تاثیر غیرقابل انکاری دارد، صحبت در مورد مجموعه مهارت هایی که منجر به افزایش توانایی عملکرد تست زنی می شود، مباحثی چند بعدی خواهند بود، اما در اینجا سعی می شود علی رغم گستردگی و پیچیدگی موضوع، مواردی بررسی شوند که ضروری تر می باشند.

قسمتی از توصیه های این مباحث عمومی است، به عبارتی دیگر برای تمامی دروس و رشته ها و دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری مفید خواهد بود و اما بخش دیگر توصیه ها مختص دروس مختلف به تفکیک رشته و به صورت جداگانه است و بیشتر برای داوطلبین کنکوری مفید است تا دانش آموزان دبیرستانی.

در ادامه سری مباحث آشنایی با تکنیک های تست زنی در آزمون سراسری در این بخش به مبحث چگونگی حل تست های درس شیمی پرداخته می شود.

باید توجه نمود که توزیع تست های شیمی به طور مساوی بین کتاب های شیمی 2،شیمی 3،شیمی پیش دانشگاهی 1وشیمی وپیش دانشگاهی 2صورت گرفته است، باید دقت کنید که تنها حدود 10 درصد از کل تست های کنکور درس شیمی مربوط به مسائل می باشد و بقیه مطالب توصیفی هستند، بنابراین توصیه می شود در صورت کمبود وقت به هنگام تست زنی در جلسه آزمون سراسری وقت مطالعه مسائل را به زمانی موکول کنید که همه مطالب توصیفی را از نظر گذرانده باشید.

 در فرصت و موقعیت روزهای پایانی نزدیک به کنکور بهترین روش مرور کردن آموزه ها و بخش های مهم کتب شیمی و حل تست های دوره ای کنکورهای ساده شیمی می باشد و استفاده از تست های طبقه بندی شده توصیه نمی گردد. با در نظر گرفتن این که درس شیمی آخرین درس در مجموعه تست های اختصاصی دفترچه سوالات کنکور است، دانش آموزان به دلیل اختصاص وقت به تست های دروس قبلی، در مورد شیمی معمولا با کمبود وقت مواجه می شوند، بنابراین زمانی که تست های دروس تخصصی دیگر را علامت می زنید، به زمان باقی مانده برای شیمی هم توجه کنید، در نهایت مجددا توصیه می شود که در تست های شیمی به نحوه توزیع سوالات و همچنین در اولویت قراردادن پاسخ گویی به تست های توصیفی توجه ویژه نمایید.

منبع : خانه مشاور

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 - 97 با پاسخنامه

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه

سوالات کنکور ریاضی ،تجربی ، انسانی ، هنر و زبان 96 با پاسخنامه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس ...