خانه / آخرین اخبار / مطالعه هفته پایانی کنکور کارشناسی ارشد

مطالعه هفته پایانی کنکور کارشناسی ارشد

مطالعه هفته پایانی کنکور کارشناسی ارشد

مرکز مشاوره تحصيلي تلفني سبز تدريس
مشاوره دهنده تخصصی دکتری و ارشد
تماس از طريق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب – حتي در ايام تعطيل

روزهای پایانی فرجه دانشجویان کنکوری مانند تلاش‌های آخر یک دونده در مترهای پایانی رقابت حساس المپیک است؛ خستگی و جا زدن، مساوی با حذف و از دور خارج شدن خواهد بود.

بنابر این یک هفته باقیمانده تا کنکور، همیشه بهترین زمان برای آزمودن یادگیری‌های یک یا چندساله اخیر، بوده است.

این امر بهترین کمک برای کاهش استرس در روز آزمون است؛ آگاهی از توانایی کسب نمره در هر کدام از دروس اختصاصی یا عمومی، می‌تواند دورنمایی بهتر و روشن‌تری از نتیجه آزمون به دانشجو بدهد.

گفتنی است بهترین منابع برای خودسنجش دانشجو در روزهای پایانی، کنکورهای سالهای گذشته است و برای همین هم از ابتدای آغاز مطالعه به دانشجویان و داوطلبین آزمون سراسری توصیه می‌شود که سراغ سوالات کنکورهای سال‌های اخیر نروند تا بتوانند در روزهای پایانی منتهی به آزمون از آنها استفاده شایسته‌ای بکنند.

از طرفی این آزمونها و تصحیح دقیق آنها توسط دانشجویان و داوطلبان باعث می‌شود تا در هفته پایانی، عملا یک بار دیگر نکات کلیدی و امتحانی و نکات انحرافی که غالبا در سوالات پنهان است، مرور شوند و تجربه مشابه شرکت در آزمون سراسری، استرس آنها را برای روز امتحان به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

معمولا درصد نمره‌های عمومی و اختصاصی رتبه‌های مختلف در آزمون‌های سراسری سالهای گذشته قابل رویت است؛ به همین دلیل هم می‌شود گفت که بعد از یک هفته آزمون سخت که دانشجویان برای کسب آمادگی شرکت در آزمون اصلی، می‌گذرانند، تقریبا می‌توانند رتبه خود را متصور شوند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...