خانه / آخرین اخبار / امریه وزارت دفاع 96

امریه وزارت دفاع 96

امریه وزارت دفاع 96

امریه وزارت دفاع 96

امریه وزارت دفاع 96

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره امریه وزارت دفاع 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

اگر بخواهیم به طور خلاصه به معرفی امریه بپردازیم باید بگوییم که امریه در واقع همان خدمت سربازی می باشد اما با این تفاوت که مشمولین به جای خدمت در پادگان ها در سازمان های دولتی کشور که امریه می پذیرند خدمت می نمایند.پیش از این به معرفی و نحوه دریافت دیگر امریه ها از جمله امریه آموزش و پرورش ،امریه خاتم الانبیا ، امریه شرکت نفت و امریه سربازی پرداخته ایم.در این مقاله نیز برای متقاضیانی که خواستار دریافت امریه وزارت دفاع 96 هستند به ارائه اطلاعاتی جامع در خصوص شرایط و نحوه دریافت امریه سربازی در وزارت دفاع 96 پرداخته ایم.

نحوه دریافت امریه وزارت دفاع 96

در خصوص معرفی و نحوه دریافت امریه وزارت دفاع 96 لازم به ذکر می باشد که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز درمانی تعداد معدودی از فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های کشور را در رشته های پزشکی و پیراپزشکی استخدام می نماید که متقاضیان ضمن دارا بودن شرایط و مدارک لازم که در ادامه مطالب به آنها اشاره کرده ایم می توانند نسبت به دریافت امریه وزارت دفاع 96 اقدام نمایند.برای کسب اطلاع ازشرایط تحصیل همزمان با خدمت سربازی، پیرا پزشکی بدون کنکور 96 ،مشاوره تحصیلی دکتری، مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.

مدارک لازم  برای دریافت امریه وزارت دفاع 96

1-پذیرش و انتخاب امریه وزارت دفاع صرفاً‌ از میان فارغ التحصیلان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد مطابق با شرایط اعلام شده در دستورالعمل نیروی انسانی می باشد.

2-اولویت با معرفی متقاضیان واجد شرایط از سوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی و مدیریت حراست آموزش عالی، اداره کل امور شاهد و ایثارگران بنیاد شهید می‌باشد.

3- در صورتی که تعداد داوطلبان بیشتر از سهمیه تخصیصی استان باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که معدل بالاتری داشته باشند.

4- پذیرش و یا عدم پذیرش مشمولین معرفی شده بر عهده سازمان خواهد بود بنابراین شروع به کار مشمولین پس از اتمام دوره آمورش رزم مقدماتی و طی مرحله قانونی و به شرط تأیید هسته گزینش امکان‌پذیر می‌باشد.همچنین به خاطر داشته باشید که مشمولین در صورت عدم تأیید گزینش و یا عدم کارایی به یگان ارشد مربوطه معرفی خواهند شد.

شرایط اقدام به دریافت امریه وزارت دفاع 96

1-تسویه با دانشگاه و ارسال نامه از دانشگاه به سازمان وظیفه عمومی.

2-مراجعه به قسمت کارگزینی سازمان های دولتی و اداره ها جهت پذیرفته شدن به عنوان امریه.

3-داوطلبان توجه داشته باشید که مهلت ارائه مدارک به سازمان وظیفه عمومی فقط 12 ماه از زمان فارغ التحصیلی خواهد بود.

4-حدود یک ماه پس از ارسال مدارک به سازمان وظیفه عمومی، برگ سبز به آدرس منزل متقاضیان ارسال خواهد شد و داوطلبان می توانند از زمان دقیق اعزام خود به مراکز نظامی بر روی برگ سبز آگاه شوند.

5-با توجه به محدودیت ادارات و یا سازمان های دولتی در پذیرش امریه  توصیه می شود که بلافاصله پس از دریافت برگ سبز آن را به سازمان وظیفه عمومی تحویل دهید.

6-متقاضیان در صورت پذیرفته شدن به عنوان امریه موظف به گذراندن 50 روز دوره آموزشی در پادگان های نظامی خواهند بود.

7- سایت مشخصی برای سازمان وظیفه عمومی  وجود ندارد و ارتباط با این سازمان تنها به صورت تلفنی انجام می پذیرد.

شرایط و ضوابط ثبت نام امریه در وزارت دفاع 96

1-اعتقاد به مبانی اسلام و التزام عملی به احکام اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت مطلقه فقیه، قانون اساسی و قوانین جمهوری اسلامی ایران

2- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

3- عدم سابقه عضویت در تشکل های سیاسی و سازمان های غیر اسلامی احزاب و گروه ها ، فرق ، التقاطی ، الحادی و غیر قانونی.

4- برخورداری متقاضیان از سلامت جسمانی و روانی و عدم استعمال و اعتیاد به انواع مواد مخدر و قرص های روان گردان.

5-دارا بودن شرایط سنی مطابق با ضوابط وزارت دفاع.

6-داشتن حداقل معدل 14 برای تمامی فارغ التحصیلان.

 

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره امریه وزارت دفاع 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

شرایط معافیت خدمت سربازی 96

شرایط معافیت خدمت سربازی

بررسی شرایط معافیت خدمت سربازی 96 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط معافیت خدمت سربازی 96 با مشاوران مرکزسبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ...