خانه / آخرین اخبار / ميزان تاثير سوابق تحصيلي در کنکور 95 چقدر است؟؟

ميزان تاثير سوابق تحصيلي در کنکور 95 چقدر است؟؟

ميزان تاثير سوابق تحصيلي در کنکور 95 چقدر است؟؟

مرکز مشاوره تحصيلي تلفني سبز تدريس
مشاوره دهنده در امور تحصيلي ، انتخاب رشته و کنکور
تماس از طريق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647
تماس از 8 صبح تا 12 شب
حتي در ايام تعطيل

معاون حقوقي و امور مجلس وزارت علوم از مجلس تفسير اين ماده قانوني راخواستار شده تا آنها بتوانند راهکار مناسب و عملياتي را با توجه به واقعيت هاى موجود و امكانات ملي پيشنهاد کنند.
بدليل حساسيت اين طرح و اينکه در تعيين حقوق داوطلبان کنکور تاثير مستقيم دارد و اکنون در برنامه ريزي هاي داوطلبان کنکور مي تواند تاثیرگذار باشد، بايد مجلس شوراي اسلامي اهتمام کرده و به هر شکل تلاش شود که قبل از انقضاي اين مجلس اين طرح دو فوريتي مطرح و تصويب شود.
روشن در اين خصوص، از جلسه اعضاي شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در روز يکشنبه 29 فروردين 95 در دفتر وزير علوم خبر داد و افزود: مطابق راى صادره ديوان عدالت ادارى تصميم مناسبي در زمينه اصلاح آيين نامه اتخاذ مي شود. يکي از مسايلي که بايد در اين جلسه مورد بحث قرار گيرد، تصميم گيري در خصوص چگونگي اعمال سوابق تحصيلي در آزمون سراسري سال 95 با توجه به راي ديوان عدالت اداري مبني بر ابطال تاثير قطعي 25 درصدي سوابق تحصيلي درآزمون سراسري است و اميدواريم تصميم مناسبي دراين زمينه اتخاذ شود و حقوق داوطلبان کنکور مطابق قانون رعايت شود.
وي درباره جزئيات طرح دو فوريتي نمايندگان مجلس نيز گفت : اين طرح در واقع اشاره به اين موضوع دارد که به جاي محاسبه سوابق تحصيلي 4 سال گذشته، سوابق سال آخر و يا سال هايي که شوراي سنجش و پذيرش کشور آن را قابل محاسبه بداند، جايگزين شده و به شورا چنين اختياري داده شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برای کسب اطلاعات کامل درباره میزان و چگونگی تاثیرگذاری معدل و سوابق تحصیلی در کنکور سراسری با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل فرمایید

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

اعلام نتایج کنکور سراسری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در ...