خانه / آخرین اخبار / مدرسه بورس و بازار سرمایه در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی میشود.

مدرسه بورس و بازار سرمایه در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی میشود.

مدرسه بورس و بازار سرمایه در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی میشود.

 

صاحب راه اندازی ایده ی مدرسه بورس و مدیر آموزش و بازاریابی شعبه کارگزاری اقتصاد بیدار در مشهد در گفتگویی خبری عنوان کرد:  مدرسه تخصصی بورس و بازار سرمایه برای نخستین بار در کشور در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی می شود و قرار است این طرح در سطح ملی نیز به اجرا درآید.
هدف از راه اندازی این مدرسه آموزش مهارتهای سرمایه گذاری، مهارتهای مالی، مهارتهای اقتصادی و مدیریت سرمایه گذاری در بین دانشجویان رشته های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، مهندسی و اساتید مرتبط با این رشته ها است.
او افزود : 15 کارگاه آموزشی برای نخستین دوره مدرسه تخصصی بورس و بازار سرمایه پیش بینی شده که شروع آنها از 23 فروردین  در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز می شود.

تاکنون 350 نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه برای عضویت دائم در مدرسه تخصصی بورس و بازار سرمایه اعلام آمادگی کرده اند.
در مراسم گشایش این مدرسه چهار نفر از اساتید دانشگاههای تهران و فردوسی درباره بررسی بودجه و برجام در بازار سرمایه سال 95، موانع جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران و راهکارها، افقهای سرمایه گذاری، فرصتهای سرمایه گذاری، نحوه ورود به بازارهای سرمایه و کلیات بازار و نهادهای مالی فعال در بازار سخنرانی می کنند.
دانشگاه فردوسی مشهد سومین دانشگاه تاسیس شده در ایران پس از دانشگاههای تهران و تبریز با بیش از شش دهه قدمت هم اکنون حدود 25 هزار دانشجو دارد که حدود دو هزار و 500 نفر آنان در مقطع دکترا، حدود شش هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه در مقطع کارشناسی مشغول تحصیل می باشند.

منبع : تی نیوز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بامشاوران مرکزسبز تدریس تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

x

حتما ببینید

تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد

تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد

تفاوت تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد برای کسب اطلاعات تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن ...