خانه / آخرین اخبار / مدرسه بورس و بازار سرمایه در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی میشود.

مدرسه بورس و بازار سرمایه در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی میشود.

مدرسه بورس و بازار سرمایه در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی میشود.

 

صاحب راه اندازی ایده ی مدرسه بورس و مدیر آموزش و بازاریابی شعبه کارگزاری اقتصاد بیدار در مشهد در گفتگویی خبری عنوان کرد:  مدرسه تخصصی بورس و بازار سرمایه برای نخستین بار در کشور در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی می شود و قرار است این طرح در سطح ملی نیز به اجرا درآید.
هدف از راه اندازی این مدرسه آموزش مهارتهای سرمایه گذاری، مهارتهای مالی، مهارتهای اقتصادی و مدیریت سرمایه گذاری در بین دانشجویان رشته های اقتصاد، حسابداری، مدیریت، مهندسی و اساتید مرتبط با این رشته ها است.
او افزود : 15 کارگاه آموزشی برای نخستین دوره مدرسه تخصصی بورس و بازار سرمایه پیش بینی شده که شروع آنها از 23 فروردین  در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز می شود.

تاکنون 350 نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه برای عضویت دائم در مدرسه تخصصی بورس و بازار سرمایه اعلام آمادگی کرده اند.
در مراسم گشایش این مدرسه چهار نفر از اساتید دانشگاههای تهران و فردوسی درباره بررسی بودجه و برجام در بازار سرمایه سال 95، موانع جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران و راهکارها، افقهای سرمایه گذاری، فرصتهای سرمایه گذاری، نحوه ورود به بازارهای سرمایه و کلیات بازار و نهادهای مالی فعال در بازار سخنرانی می کنند.
دانشگاه فردوسی مشهد سومین دانشگاه تاسیس شده در ایران پس از دانشگاههای تهران و تبریز با بیش از شش دهه قدمت هم اکنون حدود 25 هزار دانشجو دارد که حدود دو هزار و 500 نفر آنان در مقطع دکترا، حدود شش هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه در مقطع کارشناسی مشغول تحصیل می باشند.

منبع : تی نیوز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بامشاوران مرکزسبز تدریس تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...