خانه / آخرین اخبار / لیست رشته های علمی کاربردی 95 – 96

لیست رشته های علمی کاربردی 95 – 96

لیست رشته های علمی کاربردی 95 – 96

————————————————-

لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی

head650

اسامی رشته های جدید دانشگاه علمی کاربردی

 رشته های جدید این دانشگاه از جمله آموزش به رانندگان تاکسی، بانکداری، کالاهای چرمی و برخی رشته های مرتبط با صنفهای فعال کشور اشاره کرد.

فردی که در حوزه علمی کاربردی تحصیل کرده صلاحیت حرفه ای بهتری دارد و به بازار کار نزدیکتر است و مسیر تحصیلش هم بسته نمی شود.

هر چه را در جامعه تصور کنید در علمی کاربردی می تواند تبدیل به رشته شود، به عنوان مثال رشته های مرتبط با مترو در دانشگاه مجوز گرفته اند حتی پرورش انواع میوه نیز قابلیت تبدیل به رشته تحصیلی را دارد.

گویندگی ورزشی که کاملاً از سایر رشته های گویندگی جداست هم اکنون در دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس راه اندازی شده است، علاوه بر این؛ رشته های مداحی و قرآن در علمی کاربردی با توجه به اینکه مداحان آشنایی خاصی با موسیقی ندارند، مجوز گرفته است.

رشته های آرایش و پیرایش، آموزش به رانندگان تاکسی هم در این دانشگاه تدریس می شوند و هر راننده تاکسی باید بتواند آداب معاشرت، روانشناسی ارتباط همچنین زبان انگلیسی را در برخورد با یک مسافر خارجی بیاموزد.

راه اندازی مرکز علمی کاربردی در هر صنفی توسط دانشگاه انجام شده است. در این خصوص می توان به صنف انواع کالاهای چرمی، صنف املاک، بنکداری، طلا و جواهر اشاره کرد.

همچنین تعدادی رشته ی جدید در سال های اخیر به رشته های علمی کاربردی اضافه شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق تماس با شماره 9099071647 و با صرف کمترین زمان از اطلاعات کامل درباره رشته و دانشگاه های علمی کاربردی آگاه شوید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد 9099071647

 

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

تاثیر-معدل-در-کنکور-97

میزان تاثیر معدل در کنکور 97

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره میزان تاثیر معدل در کنکور 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 آگاهی ...