خانه / کنکور و مدارس / تاریخ زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 95

تاریخ زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 95

تاریخ زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 95

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام جاماندگان از ثبت نام و نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 95 با کارشناسان مرکز سبزتدریس در ارتباط باشید

داوطلبان محترم تا پنجشنبه 20 اسفند ماه فرصت دارند نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام کنند.
مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون 4 هزار نفر در فرصت مجدد کنکور سراسري سال 95 ثبت نام کرده اند.
دکتر حسين توکلي افزود: اطلاعات ثبت نامي داوطلباني که در کنکور 95 ثبت نام کرده اند از دوشنبه 17 بر روي سايت سازمان سنجش قرار گرفته است.
وي افزو: داوطلبان تا پنجشنبه 20 اسفند ماه فرصت دارند نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام کنند.
مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: پيش از اين تعداد 823 هزار و 542 نفر در کنکور سراسري 95 ثبت نام کرده اند.
وي با اشاره به فرصت مجدد براي ثبت نام در کنکور سراسري 95 گفت: به منظور مساعدت و همراهي با داوطلباني که در موعد مقرر در کنکور ثبت نام نکرده اند، اين امکان فراهم شده است که پس از مطالعه دفترچه ثبت نام و در صورت واجد شرايط بودن، نسبت به ثبت نام در کنکور 95 اقدام کنند.
توکلي يادآور شد: تاکنون 4 هزار و 7 نفر در فرصت مجدد در کنکور ثبت نام کرده اند. اين افراد نيز تا پنجشنبه 20 اسفند فرصت دارند براي ثبت نام جديد به سايت سازمان سنجش مراجعه کنند.
مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور سراسري 95 در صبح و بعد از ظهر روزهاي پنجشنبه و جمعه 24 و 25 تيرماه 95 در حوزه هاي امتحاني مربوط برگزار مي شود و کارنامه در دهه دوم مردادماه منتشر مي شود.

منبع : خبر ايروني

مشاوره تحصیلی و کنکور ، انتخاب رشته تلفنی در سراسری ایران.فقط از طریق تماس با شماره تلفن های مرکز.برترین مشاوران تهران در کنار شما هستند

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...