خانه / انتخاب رشته / معرفی رشته ها / معرفی رشته مدیریت تبلیغات سیاسی

معرفی رشته مدیریت تبلیغات سیاسی

معرفی رشته مدیریت تبلیغات سیاسی

برای معرفی کامل تمامی رشته ها به بخش معرفی رشته های دانشگاهی وارد شوید

بی شک تاثیرگذاری سیمای تبلیغات بر باورها و ارزشها و اصول  اخلاقی در جوامع کنونی را نمی توان نادیده گرفت . تبلیغات سبب دگرگونی تدریجی ارزشها و هنجارها می شود و باورهاو ارزش های جدید  جایگزین باورهای گذشته می شود در لغت نامه کهخدا تبلیغات را جمع تبلیغ و به معنای رسانیدن عقاید و پیام و جز ان  آورده است بنابراین معنای تبلیغات رساندن و ابلاغ پیام به مخاطبین می باشد ولی چگونگی رساندن پیام با توجه به تنوع ابزارهای تبلیغاتی و شیوه های اجرایی آن متفاوت اند در فرهنگ سیاسی در تعریف تبلیغات آمده است “فعالیتی است برای دگرگون کردن عقاید عمومی از راه های غیر مستقیم و احیانا پنهانی با وسایلی همانند زبان و نمایش و ابزارهای ارتباط جمعی” .

اسامی رشته های جدید

رییس دانشکده خبر به اسامی رشته هایی که این دانشکده متقاضی پذیرش دانشجو در آن است، اشاره کرد و گفت: در کارشناسی حرفه ای رشته های تصویربرداری، مترجمی همزمان انگلیسی، منشی گری، گویندگی و دوبله، گویندگی ورزشی، تدوین فیلم، عکاسی خبری، مدیریت تبلیغات سیاسی متقاضی پذیرش دانشجو هستیم.

منبع : bashgah

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

بازار کار رشته هوش مصنوعی

بازار کار رشته هوش مصنوعی

بررسی بازار کار و معرفی رشته هوش مصنوعی برای کسب هرگونه اطلاعات درباره  بازار کار رشته هوش مصنوعی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در ...