خانه / دکتری و کارشناسی ارشد / راه‌اندازی 29 رشته جدید در دانشگاه آزاد واحد زنجان

راه‌اندازی 29 رشته جدید در دانشگاه آزاد واحد زنجان

راه‌اندازی 29 رشته جدید در دانشگاه آزاد واحد زنجان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: 29 رشته دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد به مجموع رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی اضافه شد.

با پیگیری‌های صورت گرفته و با توجه به امکانات آموزشی و پژوهشی واحد زنجان با راه‌اندازی 6 رشته دکترای تخصصی و 23 رشته کارشناسی ارشد موافقت شده است که برای این تعداد رشته و 10 رشته دیگر ارشد و دکتری از بهمن‌ماه پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: با توجه به سیاست‌های مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه تحصیلات تکمیلی، از خرداد سال 1393 این واحد دانشگاهی در راستای سیاست‌های کلان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با فراهم کردن امکانات آموزشی و پژوهشی و با موافقت شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 65 رشته دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد راه‌اندازی شده و از این تعداد رشته برخی فاقد مجوز بوده‌اند که مجوزهای لازم اخذ شده است.

رجائی اضافه کرد: با راه‌اندازی رشته‌های جدید، تعداد کل رشته‌های دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان 26 رشته و کارشناسی ارشد به 73 رسیده است.

منبع : فارس نیوز

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96

نتایج مصاحبه دکتری سراسری

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 برای کسب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت ...