خانه / اخبار کنکور و مدارس / انتشار نتایج کنکور فنی امروز 23 شهریور 94

انتشار نتایج کنکور فنی امروز 23 شهریور 94

انتشار نتایج کنکور فنی امروز 23 شهریور 94

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۴ امروز دوشنبه ۲۳ شهریورماه منتشر می‌شود.

فهرست اسامی 168 هزار و 606 نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال 94 امروز دوشنبه 23 شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

از این تعداد، 60 هزار و 755 نفر زن و 107 هزار و 851 نفر مرد هستند یعنی 36.03 درصد از پذیرفته‌شدگان زن و 63.97 درصد مرد هستند.

داوطلبانی‌ که فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشته های تحصیلی اعلام می‌شود باید ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات لازم در زمینه تاریخ و مدارک موردنیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی مراجعه و ثبت‌نام کند.

درصورتیکه موسسه محل قبولی تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشد پذیرفته‌شدگان می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرط مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت سازمان قرار گرفته در یکی از روزهای شنبه، یکشنبه یا دوشنبه 28، 29 و 30 شهریورماه برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

منبع: سنجش

براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران مرکز سبزتماس حاصل فرماييد
909071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...