خانه / اخبار کنکور و مدارس / پيش دبستاني هاي بدون مجوز پلمپ خواهند شد

پيش دبستاني هاي بدون مجوز پلمپ خواهند شد

مراکز پيش دبستاني هاي بدون مجوز پلمپ خواهند شد

جتبي زيني وند  ‌افزود: پيش دبستاني هاي بدون مجوز بايد براي ادامه فعاليت از آموزش و پرورش مجوزدريافت کنند.
وي گفت: مراکز پيش دبستاني فقط آموزش کودکان چهار تا هفت ساله را برعهده دارند و نگهداري کودکان زير چهار سال فقط در مهد کودک ها انجام خواهد شد .
زيني وند تاکيد کرد : متقاضيان تاسيس مراکز پيش دبستاني بايد با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش و طي مراحل قانوني نسبت به دريافت مجوز تاسيس و يا ادامه فعاليت اقدام کنند.
وي تاکيد کرد: مراکز پيش دبستاني بدون مجوز شناسايي و با دستور قضايي پلمپ خواهد شد.
زيني وند افزود : ‌فعاليت آموزشگاههاي علمي و زبان انگليسي براي افراد زير 18 سال نيز بايد با مجوز آموزش و پرورش انجام شود .
مدير کل مدارس و آموزشگاههاي غير دولتي آموزش و پرورش گفت: در صورت مشاهده آموزشگاه بدون مجوز حتما نسبت به تعطيلي آن اقدام خواهيم کرد.
زيني وند گفت: فعاليت آموزشگاههاي علمي و زبان انگليسي به صورت مختلط دختر و پسر در يک روز ممنوع است و در هفته گذشته نيز 5 آموزشگاه مختلط براي پلمپ به نيروي انتظامي معرفي شد.
وي گفت : تابلوهاي آموزشگاههاي علمي و زبان انگليسي مجاز هماهنگ و يکپارچه مي شود تا خانواده ها بتوانند به آساني اين آموزشگاهها را از آموزشگاههاي غير مجاز شناسايي کنند.
زيني وند تاکيد کرد : در حال تهيه و آماده سازي پورتالي هستيم که شرکت کنندگان در آموزشگاه هاي علمي و آزاد فقط ازطريق آن مجاز به ثبت نام و شرکت در کلاسها  باشند تا جلوي سوء استفاده آموزشگاههاي غير مجاز گرفته شود.
مديرکل مدارس و آموزشگاههاي غير دولتي آموزش و پرورش گفت :شهريه آموزشگاههاي علمي و آزاد ابلاغ شده و ميزان آن نسبت به سال قبل فقط 15 در صد افزايش يافته است.

براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران مرکز سبزتماس حاصل فرماييد
9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...