خانه / کنکور و مدارس / روش آسان یادگیری عربی

روش آسان یادگیری عربی

روش آسان یادگیری عربی

عربی هم مانند فارسی یک زبان است؛ زبانی برای ایحاد ارتباط بین انسان‌‌ها اما علاوه بر این، جزو مواد درسی نیز هست.

همه‌ی ما از بدو تولد هر روز با فارسی مواجه بودیم و این تکرار و اصرار ورزیدن ما در استفاده از آن باعث شده است که بتوانیم به‌راحتی مهارتمان را در فارسی افزایش دهیم اما اگر به هر دلیلی نتوانیم از این مهارت استفاده کنیم یا ارتباطمان با فارسی کم شود سطح آمادگی و مهارتمان روزبه‌روز کاهش می‌یابد مانند افرادی که برای سالیان دراز در کشورهای خارجی زندگی می‌کنند.

عربی نیز مانند فارسی است. پس مهم‌ترین موضوع این است که هر روز با این زبان در تماس باشیم و هم‌چنین در این امر اصرار بورزیم.

از همین امشب این عهد را با خود ببندید و هر شب فقط ۳۰ دقیقه به مطالعه و حل تمرین عربی بپردازید. ابتدا از مباحثی که برای‌تان خوشایند است یا در برنامه‌ی آزمون آینده‌ قرار دارد شروع کنید. پس از چندی با ممارست شاهد افزایش درصد و پیشرفت در کارنامه‌تان خواهید بود و دیگر از این ۳۰ دقیقه‌ها لذت خواهید برد.

مطالعه‌ی متن‌های عربی آزمون‌های قبل را نیز می‌توانید در این ۳۰ دقیقه‌ها قرار دهید و با یادگیری به زبان داستانی ماندگاری و لذت تماس با عربی را افزایش دهید.

اگر دانش‌آموز پایه هستید این کار را هر شب و تا کنکور انجام دهید و در دوران پیش‌دانشگاهی که عربی جزو درس‌های‌تان نیست با عربی در تماس باشید و در ۳۰ دقیقه‌ها مجموعه‌ی تست جامع عربی بزنید و از کتاب زرد یا دفترچه‌ی آزمون‌های گذشته‌ استفاده کنید.

 

براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران گروه سبزتماس حاصل فرماييد

هزينه تماس با مشاوران فعلا بصورت موقت کاملا رايگان است

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...