خانه / علمی فرهنگی / آخرین اخبار از مدت خدمت سربازی و امریه سال 94

آخرین اخبار از مدت خدمت سربازی و امریه سال 94

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با افزایش زمان خدمت سربازی در سال ۹۴ مدت خدمت امریه‌ها افزایش نمی‌یابد. همچنین مشمولین غایب از فرصت عفو اضافه خدمت تا ۲۲ بهمن استفاده کنند و خود را معرفی کنند.

سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با اجرای قانون جدید خدمت سربازی از ابتدای سال 94 که خدمت از 21 ماه تبدیل می‌شود به 24 ماه امریه‌ها افزایش نمی‌یابد و ثابت می‌ماند اما با این تفاوت که کسر خدمت همسر و فرزند به آنها تعلق می‌گیرد.

وی افزود: البته اگر الان هم مشمول دارای فرزند باشند به ازای هر فرزند 2 ماه کسر خدمت شاملشان خواهد شد.

سردار کمالی تصریح کرد: این عفوی که صادر شده است و تا 22 بهمن سال جاری هم ادامه دارد بهترین فرصت برای مشمولان غایب است.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: این فرصت تا 22 بهمن ادامه دارد تا کسانی که غیبت کرده‌اند بیایند و خودشان را معرفی کنند زیرا علاوه براینکه 3 تا 6 ماه اضافه خدمتشان بخشیده می‌شود به محاکم قضایی هم معرفی نمی‌شوند.

وی ادامه داد: علاوه بر آن اگر فرزند هم داشته باشند می‌توانند به ازای هر فرزند از 2 ماه کسر خدمت استفاده کنند. اما اگر مراجعه نکنند علاوه بر اینکه باید 3 تا 6 ماه اضافه خدمت را تحمل کنند به محاکم قضایی هم معرفی می‌شوند.

سردار کمالی اضافه کرد: از آنجایی که خدمت متاهل‌ها در سال جاری 21 ماه است کسری تاهل شامل حالشان نمی‌شود و کسر خدمت به دلیل تاهل از سال آینده که خدمت 24 ماه است حساب می‌شود.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر با مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...