خانه / علمی فرهنگی / تهران در آزمون فرهنگیان سهمی ندارد

تهران در آزمون فرهنگیان سهمی ندارد

سخنگوي آموزش و پرورش تهران: با و جود کمبود 4 هزار و 200 نيروي فرهنگي در آموزش و پرورش تهران، جاي اين شهر در آزمون استخدامي آموزش و پرورش خالي است.

مسعود ثقفي افزود: موضوع کمبود نيروي انساني در شهر تهران مربوط به مقطع ابتدايي و متوسطه دوم به خصوص در بخش دبير و آموزگار مرد است.
وي گفت: با توجه به اينکه در استخدام 5 هزار نفري وزارت آموزش و پرورش هيچ ظرفيتي براي تهران در نظر گرفته نشده است لذا بايد قبل از آغاز سال تحصيلي به فکر تامين نيروي مورد نياز در اين بخش بود.
سخنگوي آموزش و پرورش تهران با بيان اينکه البته تا حدي مي توان از طريق ساماندهي نيروهاي موجود اين مشکل را کاهش داد افزود: براي مثال در حال حاضر تعدادي نيروي فرهنگي خانم مازاد در متوسطه اول و دوم داريم که در تلاشيم بخشي از کمبود نيرو را از اين بخش جبران کنيم.
ثقفي ادامه داد: همچنين بکارگيري نيروهاي مرد بازنشسته اي که , تمايل به همکاري دارند راهکاري ديگر براي رفع مشکل کمبود نيروي فرهنگي شهر تهران است.
سخنگوي آموزش و پرورش تهران گفت: تمام سعي خود را مي کنيم که تا آغاز سال تحصيلي 95- 94 مشکل کمبود نيرو در شهر تهران تا حدي مرتفع بشود.

براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين خبر و همچنین درخواست برای تدریس خصوصی با
مشاوران گروه سبز تماس بگيريد

9099071647

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

کارت کنکور سراسری 96

کارت کنکور سراسری 96

تاریخ و نحوه دریافت کارت کنکور سراسری 96 برای کسب اطلاعات درباره کارت کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر ...